Bielsko-Biała Na sygnale

Uderzył autem w betonowy słup

Ponad milion kilometrów miał „przejechane” kilkuletni osobowy fiat, który wczoraj późnym wieczorem z impetem uderzył w betonowy słup energetyczny na ul. Pasterskiej w Bielsku-Białej. Na miejsce zdarzenia wysłano wszystkie służby, a później – grupę dochodzeniowo-śledczą policji.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 22.40. 22-letni mężczyzna, kierujący pożyczonym samochodem marki fiat 500, jadąc za szybko ul. Pasterską w kierunku ul. Żywieckiej, utracił panowanie nad kierowanym pojazdem, który z dużą siłą uderzył w betonowy słup energetyczny i ogrodzenie posesji. Nikomu nic się nie stało, sprawca zdarzenia był trzeźwy. Mężczyznę ukarano mandatem karnym i sześcioma punktami. Skutki zdarzenia zneutralizował zastęp straży pożarnej z JRG1.

W toku policyjnych czynności okazało się, że kilkuletni fiat w bazie danych ma „przejechane” aż 1235005 km, a na liczniku widnieje tylko 135739 km. Na miejsce wezwano grupę dochodzeniowo-śledczą policji.

E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jasiek
Jasiek
7 miesięcy temu

Cały sztab ludzi będzie teraz wyjaśnić okoliczności oczywistej pomyłki diagnosty przy badaniu technicznym zamiast zająć się poważniejszymi sprawami. Brawo ustawodawcy.

John Kill
John Kill
7 miesięcy temu

miał milion km!! dziś takie auto po 500 000 się samo utylizuje
co za bzdury z zapisu widać że się ktoś pomylił o jedno 0
ale za to iluś tam policjantów będzie miało utrzymanie.