Na sygnale Żywiec

Ujsoły: Odnalazła się zaginiona 17-latka

Fot. Z archiwum portalu

Żywiecka policja poinformowała o odnalezieniu poszukiwanej od 21 września 17-letniej mieszkanki Ujsół.

W lakonicznym komunikacie można przeczytać, iż – dziewczyna odnalazła się na terenie Katowic. Cała i zdrowa trafiła pod opiekę rodziny. Przypominamy, że 17-latka wyszła tamtego dnia do  szkoły, do której nie dotarła. Od tego czasu nie było z nią kontaktu.

KB_ceny
Subskrybuj
Powiadom o
guest
7 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Maksio
Maksio
11 miesięcy temu

To wiek buntu o byle co.Typowa nieodpowiedzialna ” gówniara”.

Aloiz
Aloiz
11 miesięcy temu

17 lat okres buntu i buzujacych hormonów. Nawiala z domu bo naturą się w niej odezwał. Szukała samca do kopulacji.

na szczęście
na szczęście
11 miesięcy temu

Grunt, że się znalazła żywa. Ja bym się zainteresował bardziej tym co tam się dzieje w rodzinie. Bo nikt tak po prostu nie nawiewa z domu. Choćby nie wiem co rodzice mówili to coś tam jest nie tak.

S.T
S.T
11 miesięcy temu
Reply to  na szczęście

paradoksalnie dzieci z najlepszych domów uciekają ,bo mają już wszystko, to potrzebują adrenaliny, tak samo nie z patologii największe ćpuny się wywodzą ,tylko z domów gdzie rodzice dają pieniążki .więc nie do końca zgodzę się z komentarzem że trzeba się zainteresować rodziną, bo rodzice mogli robić wszystko co się da, a dzieciakom w tym wieku ciężko przemówić do rozumu. nie było się młodym? nie ma co szufladkować.ogólnie to pozdrawiam Pana,miłego dnia

na szczęćie
na szczęćie
11 miesięcy temu
Reply to  S.T

Wiem co mówię. Coś tam nie jest hallo skoro uciekła. A te argumenty są typowe dla postawy : ” co się dzieje w rodzinie, niech w niej zostanie” Nie wolno tak myśleć. To rodzi krzywdę dzieci i żon z reguły. Czasem mężów też.

Krystyna
Krystyna
11 miesięcy temu

Takie małolaty to do poprawczaka.

Szymonek
Szymonek
11 miesięcy temu
Reply to  Krystyna

Tak jest małolaty do poprawczaka niech ich tam nauczą jak naprawdę się żyje. Uciekła z domu poprawczak, jechała na gapę pociągiem na 100 procent to już wyrok z 2 lata dodatkowe. A Pani Krystyna zapewne grzeczna całe życie… Nic na sumieniu. Szacunek. Też kiedyś taki będę….