Na sygnale Żywiec

Ujsoły: Odnalazła się zaginiona 17-latka

Fot. Z archiwum portalu

Żywiecka policja poinformowała o odnalezieniu poszukiwanej od 21 września 17-letniej mieszkanki Ujsół.

W lakonicznym komunikacie można przeczytać, iż – dziewczyna odnalazła się na terenie Katowic. Cała i zdrowa trafiła pod opiekę rodziny. Przypominamy, że 17-latka wyszła tamtego dnia do  szkoły, do której nie dotarła. Od tego czasu nie było z nią kontaktu.

E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
7 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Maksio
Maksio
1 miesiąc temu

To wiek buntu o byle co.Typowa nieodpowiedzialna ” gówniara”.

Aloiz
Aloiz
1 miesiąc temu

17 lat okres buntu i buzujacych hormonów. Nawiala z domu bo naturą się w niej odezwał. Szukała samca do kopulacji.

na szczęście
na szczęście
1 miesiąc temu

Grunt, że się znalazła żywa. Ja bym się zainteresował bardziej tym co tam się dzieje w rodzinie. Bo nikt tak po prostu nie nawiewa z domu. Choćby nie wiem co rodzice mówili to coś tam jest nie tak.

S.T
S.T
1 miesiąc temu
Reply to  na szczęście

paradoksalnie dzieci z najlepszych domów uciekają ,bo mają już wszystko, to potrzebują adrenaliny, tak samo nie z patologii największe ćpuny się wywodzą ,tylko z domów gdzie rodzice dają pieniążki .więc nie do końca zgodzę się z komentarzem że trzeba się zainteresować rodziną, bo rodzice mogli robić wszystko co się da, a dzieciakom w tym wieku ciężko przemówić do rozumu. nie było się młodym? nie ma co szufladkować.ogólnie to pozdrawiam Pana,miłego dnia

na szczęćie
na szczęćie
1 miesiąc temu
Reply to  S.T

Wiem co mówię. Coś tam nie jest hallo skoro uciekła. A te argumenty są typowe dla postawy : ” co się dzieje w rodzinie, niech w niej zostanie” Nie wolno tak myśleć. To rodzi krzywdę dzieci i żon z reguły. Czasem mężów też.

Krystyna
Krystyna
1 miesiąc temu

Takie małolaty to do poprawczaka.

Szymonek
Szymonek
1 miesiąc temu
Reply to  Krystyna

Tak jest małolaty do poprawczaka niech ich tam nauczą jak naprawdę się żyje. Uciekła z domu poprawczak, jechała na gapę pociągiem na 100 procent to już wyrok z 2 lata dodatkowe. A Pani Krystyna zapewne grzeczna całe życie… Nic na sumieniu. Szacunek. Też kiedyś taki będę….