Na sygnale Sucha Beskidzka

Ukradli portfel z myjni. Wpadli, gdy próbowali wypłacać pieniądze

Fot. Policja Sucha Beskidzka

Suscy kryminalni zatrzymali 33-letnią kobietę i 37-latka, którzy zabrali pozostawiony na myjni samochodowej portfel wraz z kartami bankomatowymi. Przy ich użyciu próbowali wypłacić pieniądze w bankomatach. Podczas przeszukania u kobiety policjanci znaleźli narkotyki należące do jej partnera. Wszyscy usłyszeli zarzuty.

Kilka dni temu mieszkaniec powiatu suskiego przez roztargnienie pozostawił swój portfel obok automatu do wpłaty pieniędzy w myjni samochodowej w Suchej Beskidzkiej. Portfel ten został znaleziony przez 33-letnią kobietę i 37-latka, którzy przyjechali umyć swój samochód. W środku był dowód osobisty, prawo jazdy oraz karty bankomatowe. Po zgarnięciu łupu kobieta i mężczyzna, próbowali wypłacić pieniądze w różnych bankomatach, a po kilku nieudanych próbach, poprzez aplikację na telefon. Zabezpieczenia kart nie umożliwiły jednak „wzbogacenia się” parze złodziei.

Kryminalni ustalili dane kobiety i mężczyzny. W trakcie dalszych czynności policjanci w miejscu zamieszkania kobiety nie znaleźli skradzionych rzeczy za to u jej 31-letniego partnera natrafili na narkotyki. Następnie policjanci zatrzymali 37-latka, który zabrał portfel z automatu myjni ujawniając przy tym kolejne narkotyki.

Cała trójka została zatrzymana, a wczoraj usłyszeli zarzuty. 31-latek będzie tłumaczył się przed sądem za posiadanie substancji psychotropowych, za co grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Jego 33-letnia partnerka usłyszała zarzut usiłowania kradzieży z włamaniem, za co również grozi jej kara do 10 lat pozbawienia wolności. Najwięcej na sumieniu miał 37-latek, który łącznie usłyszał 11 zarzutów w związku z usiłowaniem kradzieży z włamaniem, ale też za posiadanie i udzielanie substancji psychotropowych, za co grozi mu kara również do 10 lat pozbawienia wolności.

google_news
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Hermenegilda
Hermenegilda
5 miesięcy temu

Bardzo lubię kok@inę.Dziś piątek,mam ochotę na kreche i idę tańczyć.

Jacobs
Jacobs
5 miesięcy temu

d****e, d****e, d****e