Wydarzenia Bielsko-Biała

Umów się na jazdę próbną: Nowa KIA RIO

Przed podpisaniem umowy warto przetestować pojazd. Zasiadając w fotelu kierowcy mamy możliwość wyczucia auta, ocenienia poziomu oferowanego komfortu, a przede wszystkim zbadania jego możliwości technicznych i elastyczności – zarówno podczas jazdy ulicami miasta, jak i okolicznych drogach.

„Kronika Beskidzka” wybrała trasę szybkiego ruchu Bielsko-Biała – Cieszyn. Stojąca na parkingu przed bielskim Salonem Sprzedaży Korczyk Nowa Kia Rio robi wrażenie – dynamiczne, eleganckie nadwozie jest zapowiedzią doskonałych osiągów. A wnętrze – największe w swojej klasie – to połączenie komfortu z wysokiej jakości materiałami wykończeniowymi. Krótko pisząc – Nowa Kia Rio wyglądem imponuje z każdej perspektywy. Również technologia jest tu na wyciągnięcie dłoni: duży ekran dotykowy systemu nawigacji zapewnia nowy poziom wygody, a do tego kamera cofania, czujniki parkowania oraz inteligentny kluczyk z przyciskiem start/stop dodatkowo ułatwiają prowadzenie. Samochód posiada też zaawansowane układy bezpieczeństwa, takie jak układ ostrzegania o niezamierzonej zmianie pasa ruchu oraz układ autonomicznego hamowania awaryjnego z funkcją wykrywania pieszych, które wspomagają kierowcę w różnych sytuacjach na drodze. Wszystko obwarowane 7-letnią gwarancją, pozwalającą zachować spokój na przyszłość i cieszyć się z eksploatacji.

A jak auto sprawowało się podczas jazdy? Najpierw sprawdziliśmy komfort wnętrza. Trzymając obszytą skórą kierownicę i wrzucając bieg wie się, że jazda będzie samą przyjemnością. Ale najpierw trzeba wyjechać z gęsto zapełnionego parkingu. Tu podczas zawracania wypróbowaliśmy czujnik cofania. Podgląd na ekranie z kamery zainstalowanej z tyłu samochodu sprawdził się znakomicie. Następnie włączyliśmy automatyczną nawigację i ruszyliśmy w drogę. Po pierwszych dopasowaniach (z czułością) pedałów gazu i sprzęgła jazda przebiegła komfortowo. Samochód dobrze funkcjonował zarówno w dużym ruchu ulicznym jak i na ekspresówce. Ile wyciąga nie dało się sprawdzić, bo na tej trasie obowiązuje ograniczenie prędkości do 120 km na godzinę.

W jaki sposób można umówić się na jazdę próbną? O to pytamy Pawła Ladę, kierownika Salonu Sprzedaży Korczyk mieszczącego się przy ul. Warszawskiej 154 w Bielsku-Białej.

– Samochody do jazd testowych dostępne są w godzinach pracy salonu KIA Korczyk, więc każdy odwiedzający nas klient może przetestować auto. Rezerwacji terminu jazdy próbnej można również dokonać przez telefon do działu handlowego, ewentualnie poprzez zgłoszenie drogą elektroniczną, bądź przez formularz na stronie internetowej www.korczyk.kia.pl.

– Wychodząc naprzeciw obawom przed jazdą testową, dostosowujemy się do oczekiwań klientów. Mogą sami zdecydować czy chcą być kierowcą, czy pasażerem. Chcemy, by jazda testowa była przyjemnością. Można o wszystko pytać, by rozwiać każdą wątpliwość – dodaje Dorota Korczyk, wiceprezes firmy.

A jak długo możemy testować auto?

– Wielu klientów chce przetestować samochód w mieście, inni w trasie. Staramy się dostosować testy do potrzeb naszych klientów. Średni czas takiej jazdy to około 15-20 minut, w towarzystwie Doradcy Handlowego, który w każdym momencie odpowie na pytania.

Tutaj znajdziesz formularz

KBszpital
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments