Wydarzenia Cieszyn

Urodziny na piątkę. Tak świętowała Galeria Stela

fot. Mariola Morcinková

18 listopda to szczególny dzień dla pracowników i klientów Galerii Stela. To właśnie w tym dniu na jej terenie świętowano piąte urodziny obiektu. Nie zabrakło nagórd, pokazu magii i innych niespodzianek.

Gospydonią jubileuszowej imprezy była Dorota Gardias, na co dzień związana z TVNem. To właśnie ona skrywała się pod kostiumem Róży w pierwszej edycji programu “Mask Singer”. Uroczyste świętowanie wystartowało o godz. 11:00. Od samego początku nie brakowało licznych atrakcji, które przygotowane były nie tylko dla najmłodszych, ale dla klientów w każdym wieku. Odbywały się liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, a w kuluarach toczyły się mniej i bardziej oficjalne rozmowy.

Nie zabrakło też pokazu iluzjonistycznego, magicznych warsztatów i licznych łakoci. Popcorn i wata cukrowa dostępne były bez limitu. Kulinarną gwiazdą była Cristina Catese. Po godz. 13:00 odbył się konkurs kulinarny, w którym to właśnie Catese i Gardias były jurorkami.

Red. Morcinková miała okazję zamienić kilka słów z Dorotą Gardias, która podczas rozmowy wspominała początki swojej zawodowej drogi, ale mówiła też o wspominanym programie “Mask Singer”.

Gdybym miała tę przygodę zamknąć w jednym słowie lub zdaniu, powiedziałabym “dar”.  Swój talent wokalny odkryłam, kiedy byłam mała. Już kiedy byłam w przedszkolu, mój tata ze mną śpiewał. Nie wszyscy wiedzieli, że śpiewam. Dla wielu osób było to dużym zaskoczeniem – mówiła.

Cała rozmowa już wkrótce w wydaniu drukowanym Głosu Ziemi Cieszyńskiej.

google_news
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Hermenegilda
Hermenegilda
6 miesięcy temu

Wybierałam się na urodziny, ale nie miałam takich ładnych czerwonych spodni jak pani Dorota i musiałam zostać w domu w charakterze kury.