Wydarzenia Cieszyn

Utrudnienia w ruchu w Skoczowie. Rusza remont ulicy Stalmacha

Fot. z archiwum Starostwa Powiatowego w Cieszynie

Remont ulicy Stalmacha w Skoczowie staje się faktem. W przyszłym tygodniu trzeba przygotować się na utrudnienia w ruchu.

Jak informuje Sylwia Pieczonka, pełniąca obowiązki rzecznika prasowego Starostwa Powiatowego w Cieszynie, 9 marca o 9.00 zostanie zmieniona organizacja ruchu na ulicy Stalmacha.

Od 9 marca ruch samochodowy na odcinku ulicy Stalmacha od ronda przy ulicy Objazdowej do skrzyżowania z ulicą Wiślicką będzie odbywał się jednokierunkowo – od ronda w stronę Wiślickiej. Na odcinku tym będzie obowiązywało ograniczenie prędkości do 30 km/h. Natomiast objazd od strony Wiślickiej prowadzony będzie drogami powiatowymi przez Simoradz, Dębowiec, Iskrzyczyn i Międzyświeć, a następnie drogą wojewódzką 944 w Skoczowie.

– Utrudnienia w ruchu będą występowały przez cały okres realizacji zadania, czyli do końca listopada. Za zaistniałe utrudnienia przepraszamy. Jednocześnie prosimy mieszkańców oraz użytkowników ulicy Stalmacha o stosowanie się do wyznaczonego objazdu oraz do informacji przekazywanych bezpośrednio przez przedstawiciela wykonawcy robót – dodaje Sylwia Pieczonka.

KB-tere
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments