Wydarzenia Bielsko-Biała

Uwaga! Od jutra utrudnienia na Bystrzańskiej

Fot. Ilustracyjne pixabay

Kolejna bielska ulica do remontu. Tym razem drogowcy pojawią się na ulicy Bystrzańskiej, aby wymienić nawierzchnię na jej odcinku od ulicy Olszówki do hotelu Vienna.

Prace rozpoczną się jutro 15 listopada i potrwają do piątku 24 listopada. W trakcie robót ograniczony będzie czasowo – czy okresowo wręcz całkiem niemożliwy – wjazd na remontowany fragment ulicy Bystrzańską. Wykonawca ma w tym czasie zapewnić ręczne sterowanie ruchem samochodowym.
Ograniczenia te wpłyną też na kursowanie autobusów komunikacji miejskiej a zwłaszcza na linię numer 12. Ze względu na prowadzony remont, autobusy tej linii kursować będą, na tym odcinku,  w obu kierunkach objazdem poprowadzonym ulicami Długą – Bystrzańską oraz Partyzantów. Pominięty zostaje przystanek Bystrzańska Olszówka kierunek centrum – w zamian obsługiwany będzie przystanek Długa Bystrzańska kierunek Szpital Wojewódzki. Zmiana trasy przejazdu dotyczyć będzie również kursów wyjazdowych i zjazdowych z zajezdni MZK linii numer: 2, 10, 24 i 57 – informuje Miejski Zakład Komunikacyjny w Bielsku-Białej.

google_news