Wydarzenia Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec

Uzdrowiska zawiesiły swoją działalność. Odeślij skierowanie!

Fot. Unsplash.com

W związku z rozporządzeniem Rady Ministrów z 23 października, zmieniającym rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, od dziś do odwołania uzdrowiska zawieszają czasowo swoją działalność.

Jeżeli posiadasz potwierdzone przez oddział wojewódzki NFZ skierowanie na leczenie uzdrowiskowe, które ma rozpocząć się od dnia 24 października br., nie jedź, pozostań w domu. Jak informuje Rafał Razik, kierownik zespołu komunikacji społecznej Śląskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ, oryginał skierowania na leczenie uzdrowiskowe należy odesłać do swojego oddziału wojewódzkiego.

– Skierowanie do sanatorium będzie mogło zostać zrealizowane w późniejszym terminie, z zachowaniem obecnego miejsca w kolejce oczekujących. Szczegółowych informacji udzielą oddziały wojewódzkie NFZ. Pacjenci, którzy rozpoczęli leczenie uzdrowiskowe przed dniem 24 października, kontynuują leczenie zgodnie z harmonogramem – wyjaśnia Rafał Razik.

Numer telefonu działu lecznictwa uzdrowiskowego Śląskiego OW NFZ to 32 735 05 65. Można dzwonić od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00.

KB_ceny
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jagoda
Jagoda
10 miesięcy temu

Dlaczego są usuwane komentarze ???