Wydarzenia Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec

W Bielsku-Białej trwają Targi EKOstyl. Na zwiedzających czeka ponad 300 stoisk! – ZDJĘCIA

W hali pod Dębowcem trwają długo oczekiwane w regionie, Targi EKOstyl, które mają na celu propagowanie idei ekologicznego stylu życia. Od lat na targach pojawiają się producenci zdrowej żywności, ekologicznych ubrań, kosmetyków, a także produktów i usług wspierających zgodny z naturą styl życia, a także lokalni wytwórcy i rzemieślnicy, ludzie z pasją i niezwykłymi pomysłami.

Prezentowane na targach ekoprodukty to wyroby najwyższej jakości, producenci wyrobów ekologicznych mają na względzie dobro człowieka i działania długofalowe – czyli zdrowie klientów, innowacyjność, troskę o zachowanie czystości planety.

Do dyspozycji zwiedzających jest ponad 300 różnorodnych stoisk, oferujących zarówno zdrową żywność, jak i usługi ekologiczne, prozdrowotne, doradztwo dietetyczne. Są wystawcy nie tylko z Polski, ale również z Austrii, Czech, Rumunii, Bułgarii, a także Litwy i Ukrainy.

W bogatej ofercie wystawców dużą część stanowią certyfikowane i tradycyjne wyroby producentów żywności organicznej – jak produkty zbożowe, wędliny, nabiał, przetwory owocowe i warzywne, miody i bakalie i inne.

Oferta targów skierowana jest zarówno do profesjonalistów poszukującym kontaktów biznesowych i nowinek w branży, jak i do szerokiego grona świadomych konsumentów – dbających o zdrowie własne i swoich bliskich.

Na targach z okazji zbliżających się Świąt będzie można dokonać „zdrowych zakupów” oraz zaopatrzyć się w niebanalne, oryginalne podarunki świąteczne.

Informacje targowe w pigułce

● Targi odbędą się w Bielsku – Białej, w Hali Widowiskowo-Sportowej pod Dębowcem, przy ul. Karbowej 26,
● Będą udostępnione do zwiedzania: codziennie od godz. 10.00 do 18.00.
Bilet wstępu jest w cenie 8 zł, do kupienia bezpośrednio w kasie przed wejściem. Dzieci do lat 14 bezpłatnie, pod opieką rodziców. Grupy zorganizowane – wstęp na targi bezpłatny.
E-bilet – bezpłatne wejście na targi. Można go pobrać TUTAJ, wydrukować i okazać w punktach kasowych, gdzie jest wymieniony na bezpłatną wejściówkę.
● Zapewniamy dogodny dojazd i bezpłatne parkingi w bezpośrednim sąsiedztwie Hali.
● Dojazd – mapa dojazdu

google_news
E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anula
Anula
8 miesięcy temu

Nie widzę w artykule a jakich dniach odbywają się targi. Tylko w ten weekend?????? Cały tydzień??????

Kate
Kate
8 miesięcy temu

Lepszy jarmark bożonarodzeniowy w Krakowie