Wydarzenia Bielsko-Biała

W Bielsku ma powstać 10-piętrowy blok

Fot. bsmbb.bielsko.pl

W Bielsku-Białej może powstać 10-piętrowy budynek z 50 mieszkaniami.

Inwestor chce budować na działce pomiędzy ulicami Poprzeczną i Michałowicza, tuż obok 10-piętrowego bloku przy ulicy Poprzecznej 14, administrowanego przez Beskidzką Spółdzielnię Mieszkaniową. Obawy i uwagi mieszkańców i władz spółdzielni dotyczą zwiększenia się ruchu na ulicy Poprzecznej oraz zacienienia „Czternastki”.

O sprawie pisze „Kronika Beskidzka” w wydaniu z 27 czerwca. E-wydanie będzie dostępne TUTAJ.

17
Skomentuj

avatar
10 Komentarzy
7 Odpowiedzi
0 Śledzących
 
Najwięcej odpowiedzi
Najgorętsze komentarze
17 Komentarzy
GabrielaLidkaHermenegildaPolkaŻyczliwa Ostatnio komentujący
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Gabriela
Gość
Gabriela

Popieram Pani Lidko było by to krzywdzące dla lokatorów zwłaszcza dla mnie mieszkam na parterze kupiłam nie dawno mieszkanie w bloku na poprzecznej 14 wcześniej mieszkałam cale życie zaglądając sąsiadom do okien katastrofa co to za przyjemność cieszyłam się że w końcu mam swoje własne m z zielonym widokiem a tu masz informacja o budowie przed moimi oknami nie wyobrażam sobie znów zaglądania do sąsiadów 🤢w zimie dość wczas robi się ciemno i będę światło świecić 24 na h.o nie tylko nie to jestem przerażona ;(;(;(

Lidka
Gość
Lidka

Ludzie to malutki teren.Tam jest dość ciasno .Nie powinien tam stać blok absolutnie .

Hermenegilda
Gość
Hermenegilda

Ee, jakie argumenty w dwóch komentarzach niżej poza osobistymi wycieczkami do komentujących inaczej niż by obie Panie się spodziewały? Życzliwa jest życzliwa? Ciekawie rozumiana życzliwość. Pozdrowienia chyba nie pasują.

Polka
Gość
Polka

A panu Pawłowi za komentrze już podziekujemy zacienionemu a może zabetenowanemu;)

Życzliwa
Gość
Życzliwa

Widzę że z roletami na oczach się urodziliscie nie wspomnę o zalanych głowach startą betonu nowa moda pozdrawiam

Paweł
Gość
Paweł

Jak najbardziej budować.
Zobaczcie jak szpetnie wygląda tzw. osiedle słoneczne na (obok) Karpackiego w stronę Dębowca za Kauflandem. A był piękny plan(projekt) jednostki D,na Oś. Karpackim. Początek bloki 10-cio piętrowe do 4-tero piętrowych pod Dębowcem. Przeciwnicy niech idą mieszkać na drzewo. Byłoby dużo pięknych mieszkań dla kilku tysięcy rodzin. A tak tylko bogaci się wzbogacili.

Agent
Gość
Agent

Mieszkańcy zawsze będą protestować. Osiedla już istniejące „z wielkiej płyty” nie przejmują się zacienieniem. UM B-B musi postępować zgodnie z litera prawa i mam nadzieje ze ten blok powstanie. Ul. Poprzeczna jest obszarem który powinien być i jest wysoce zurbanizowany dzięki swojemu położeniu i bezpośredniej lokalizacji przy dość ruchliwym węźle komunikacyjnym.

Wojtek
Gość
Wojtek

Urząd miasta niestety bardziej liczy się z deweloperem niż mieszkańcami. Będzie lipna analiza natężenia ruchu, lipna analiza zacienienia i okaże się, że można postawić 15 pięter

paweł
Gość
paweł

zacieniono to masz w głowie

Mieszkaniec
Gość
Mieszkaniec

Mieszkając na przeciw blokowiska startą betonu znajdującego się na przeciw okien zaglądając komuś do garnka z góry wyrazy współczucia zacieśnienie mieszkańców ul.Poprzecznej 14 parter równa się z piwnicą 😥😥😥1 piętro równa się z parterem itd.😓😓😓 porażka i po kolei spadek cen mieszkań z ul.Poprzecznej 14 i nie zadowolenie mieszkańców = satysfakcja dewelopera zysk dla niego proszę wziąć liczbę osób protestujących przeciwko temu prawie 90% mieszkańców bloku na ul.Poprzecznej 14 nie wspomnę o proteście ludzi z domków jednorodzinnych z ul.Michałowicza z poważaniem mieszkańcy ul Poprzecznej i domki jednorodzinne!!!

Hermenegilda
Gość
Hermenegilda

Mieszkania z czasów komunizmu nie są najlepsze ale załatwiły problem mieszkań swego czasu i pytanie gdzie byśmy byli dziś gdyby nie było komunistycznych osiedli. Bloku nr 14 nie da się już poprawić ale lepszy wybudować nowy 10-piętrowiec – owszem. Do zasłaniania się od widoku sąsiadów służą rolety. Odizolować się od sąsiada w klatce, zza ściany nie da się w bloku w mieście.

Paweł
Gość
Paweł

brawo

Paweł
Gość
Paweł

to patrz do swojego garnka A nie do czyjegoś.

Her menegilda
Gość
Her menegilda

Niech budują, mieszkań mało. “Zacienienie”?, w czasie upałów jak aktualnie – wskazane. Zwiększenie ruchu w mieście jest dziwne?

KILER
Gość
KILER

STOP NIE BUDOWAĆ TYLKO KOMUNISTYCZNE SPÓLDZIELNIE MIAŁY DO TEGO PRAWO BYLE JAK I BYLE GDZIE

Renia
Gość
Renia

Jak by nie te”byle jak i byle gdzie” nie miałbyś pewnie teraz gdzie mieszkać.Czasy były,jakie były,jako dziecko tamtych czasów,dobrze je wspominam.Dobrze jest krytykować,ale czy sam zrobiłeś coś dla potomności,czy też jesteś z tych ,co to dużo chcą,nie dając nic od siebie?

Paweł
Gość
Paweł

zgadzam się z tobą.
Przeciwnicy budowy pewnie urodziły się na drzewie.