Wydarzenia Sucha Beskidzka

W Budzowie likwidują kasę

Fot. UG Budzów

Od 1 lutego w Urzędzie Gminy Budzów zlikwidowana zostanie kasa.

To dzięki kasie mieszkańcy mogą dokonywać w urzędzie wpłat gotówkowych bez prowizji za między innymi podatek od nieruchomości czy za odbiór śmieci. Zgodnie z zarządzeniem wójta Jana Najdka kasa zostanie jednak zlikwidowana od 1 lutego.

Wpłaty gotówkowe dokonywane dotychczas w kasie Urzędu Gminy będzie można dokonywać w placówkach Banku Spółdzielczego w Budzowie, elektroniczne lub u sołtysów poszczególnych sołectw. Przy dokonywaniu wpłat w Banku Spółdzielczym w Budzowie należy posiadać decyzję podatkową lub zawiadomienie w sprawie opłat za gospodarowanie odpadami. Od dokonanych wpłat Bank Spółdzielczy w Budzowie nie będzie pobierał prowizji bankowej – informują samorządowcy.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Hermenegilda
Hermenegilda
1 miesiąc temu

Nie podaje się uzasadnienia, najprawdopodobniej samorządowcy chronią przed zakażeniami pracowników urzędu. Ale przerzucają możliwość zakażeń do banków. Sołtysów samorząd nie chroni przed zakażeniami?

Hermenegilda
Hermenegilda
1 miesiąc temu

Żadne tam odsyłanie do banku, jeśli likwidują kasę znaczy to że kasy nie potrzebują a jak nie potrzebują kasy – dobra sprawa dla mieszkańców, nie muszą nic płacić.do urzędu.

Oset
Oset
1 miesiąc temu

Koza w herbie, a to zobowiązuje

Hermenegilda
Hermenegilda
1 miesiąc temu
Reply to  Oset

Ta “koza” w herbie zobowiązuje do nazwy miejscowości Buców. Wdać, że za chwilę jeleń będzie robił buc o świerka aż mu korona spadła z poroża.

Hermenegilda
Hermenegilda
1 miesiąc temu

Błąd