Sport Cieszyn

W Chybiu przyznano sportowe nagrody

Fot. UG Chybie

W Chybiu przyznano nagrody oraz stypendia za osiągnięcia sportowe. Uroczystości odbyły się w Urzędzie Gminy w Chybiu.

I tak nagrody powędrowały do zawodniczek RKS „Cukrownik” Chybie: Julii Moskały, Wiktorii Krzempek, Klaudii Bąk, Mai Kuboszek oraz Leny Pustelnik za sukcesy w indywidualnych i drużynowych Mistrzostwach Śląska. Stypendium sportowe przyznano Michałowi Kokolusowi, zawodnikowi trenującemu kolarstwo zjazdowe, trzykrotnemu zdobywcy pierwszego miejsca w Pucharze Polski. Nagrody oraz dyplomy wręczał zastępca wójta Grzegorz Dulemba.

Na oficjalnych uroczystościach zabrakło kilku wyróżnionych sportowców. Nagrodę otrzymała także Laura Gruchała, zawodniczka RKS „Cukrownik” Chybie osiągająca wysokie wyniki w indywidualnych i drużynowych Mistrzostwach Śląska w tenisie stołowym. Stypendium z kolei przyznano pływkom, zawodnikom UKS Aquatica Pawłowice Annie Guzdek (wraz z nagrodą) i Bartłomiejowi Dudkowiakowi, zawodniczkom RKS „Cukrownik” Chybie: Adzie Janosz, Monice Narolewskiej, Jolancie Pękale, Esterze Razakowskiej za zakwalifikowanie się do kadry pierwszego zespołu reprezentującego klub oraz jego udział w oficjalnych rozgrywkach I ligi kobiet w tenisie stołowym.

kB65
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
1910 TSK
1910 TSK
1 miesiąc temu

Powinni uhonorować tych buhahaha działaczy którzy doprowadzili CUKROWNIK tam gdzie jest obecnie.Władza hahaha.Pzdr dla RKS.