Na sygnale

W domu 35-letniej bielszczanki znaleźli 225 porcji dilerskich. Policjanci nie wykluczają kolejnych zatrzymań

Policjanci zatrzymali 35-letnią mieszkankę Bielska-Białej, podejrzaną o posiadanie znacznych ilości narkotyków. W mieszkaniu kobiety stróże prawa znaleźli 225 porcji marihuany. Na wniosek śledczych sąd zdecydował o jej tymczasowym aresztowaniu.

Policjanci z bielskiej komendy zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej wpadli na trop osoby handlującej środkami odurzającymi. Wspólnie z funkcjonariuszami z referatu patrolowo-interwencyjnego oraz mundurowymi z komisariatu I i II, trafili oni do mieszkania 35-letniej bielszczanki. Po przeszukaniu znaleźli tam ukrytą marihuanę, z której można było przygotować 225 porcji dilerskich.

Na podstawie zebranego przez śledczych materiału dowodowego, prokurator mógł wystąpić do Sądu Rejonowego w Bielsku-Białej o zastosowanie wobec kobiety najsurowszego środka zapobiegawczego. Sąd przychylił się do wniosku i zdecydował o tymczasowym aresztowaniu podejrzanej na 3 miesiące.

Sprawa ma charakter rozwojowy, a bielscy „antynarkotykowi” nie wykluczają kolejnych zatrzymań.

 

google_news
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mama
Mama
7 miesięcy temu

Synu przecież Twój ojciec też jest policjantem

Arek Barek
Arek Barek
7 miesięcy temu

To nękanie biznesmenów Tusku ratuj bo zginiemy

Mocik
Mocik
7 miesięcy temu

ile to jest porcja dilerska?

Alexander
Alexander
7 miesięcy temu
Reply to  Mocik

Dołączam się do pytania

Zielnik.pl
Zielnik.pl
7 miesięcy temu
Reply to  Mocik

W przypadku trawy porcja dilerska to od 0.5 do l podpowiada google.biorąc pod uwagę że to mało miasteczkowy blues,może stówę razem w tych workach znaleźli…na dołek ją na trzy miesiące wysłali..taki kraj..możesz pić bo alko to tradycja i nie wypełnia def.narkotyku XD i ksi€dzia szanuj nawet jak on cudzie dzieci ru ch@.