Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Kultura i rozrywka Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

W Energylandii będzie się działo! Bajeczna kraina roller coasterów już wkrótce rozbłyśnie

Rozpoczęły się wakacje, a to oznacza niezapomniane chwile, zabawę i najgorętsze imprezy w roku! Cudowny czas i rewelacyjne atrakcje przygotowała także Energylandia. Bajeczna kraina roller coasterów po raz kolejny rozbłyśnie światłem nocnych iluminacji! Świetna zabawa, niezapomniane widoki i niezwykłe pokazy! Właśnie rusza cykl imprez Magic Night połączone z jedynym w swoich rodzaju Beach Party!

Wczoraj, największy park rozrywki w Polsce obchodził swoje 9. urodziny. I warto było się na nie wybrać! Na urodzinowej imprezie nie zabrakło bowiem wielu ciekawych atrakcji, słodkości i oczywiście bezalkoholowego szampana. O dobre nastroje najmłodszych zadbali animatorzy, ale także starsi mieli okazję wziąć udział w ciekawych pokazach, grach i konkursach. Uśmiechy nie schodziły z twarzy turystów! Przez cały dzień można także było szaleć w parku wodnym, a także na różnych rollercosterach, karuzelach i wielu innych.

Warto przypomnieć, że 9 lat temu park posiadał około 30 różnego rodzaju urządzeń i atrakcji. W kolejnych latach park mocno się rozwijał zyskując tym samym na liczbę odwiedzających. Dzisiaj obejmuje obszar o powierzchni 70 hektarów! Goście mogą korzystać już ze 123 atrakcji, w tym rollercoastery, park wodny, kino 7D, planetarium, karuzele i wiele innych. Nie brakuje także przeróżnych gier, scen z występami, barów i sklepów z pamiątkami.

Jakby tego było mało, to właśnie w wakacyjne soboty ruszają Magic Night! To będą niezapomniane wydarzenia pełne zabawy, nocnych pokazów i ogromu emocji. W tym roku odbędzie się aż 6 edycji, aby każdy chętny mógł zobaczyć i przeżyć te niezapomniane chwile. Pierwsza najgorętsza impreza w roku 2023 odbędzie się już dziś, a następnie: 22, 29 lipca oraz 5, 12 i 19 sierpnia.

W tych dniach Park otwarty będzie od 10:00 do 23:00, co oznacza nie 10, a aż 13 godzin niesamowitej zabawy! To dodatkowe 3 godziny gratis dla każdego chętnego, w ramach jednego biletu wstępu! Co więcej, bilety te kupić możecie już dziś na stronie https://ticket.energylandia.pl/ jak i w kasach biletowych, w dniu imprezy!

Podczas trwania Magic Night każdy będzie miał niepowtarzalną okazję zobaczyć Park w nocnych barwach! Podczas nocnej zabawy, w rytm muzyki i świateł, do dyspozycji Gości pozostają wszystkie 123 atrakcje Parku, ale także specjalnie przygotowane nowości wzbogacające ten wieczór o kolejne wspomnienia! Wszyscy będą mogli podziwiać niesamowite pokazy, świetlne iluminacje roller coasterów, karuzel, a także wyjątkowo na tę okazję przygotowane show! Finałowym punktem sobotniej zabawy będzie jedyna w swoim rodzaju świetlna parada.

Niezwykłe pokazy, niezapomniane wrażenia i atrakcje Parku to nie wszystko! Podczas nocy Magic Night każdy z gości będzie mógł wziąć udział w jedynym w swoim rodzaju Beach Party! Tutaj królować będzie muzyka, najlepsza zabawa i taniec, a to wszystko na terenie największego odkrytego parku wodnego w Polsce! Tropikalny Water Park zamieni się tej nocy w miejsce największej imprezy. Baseny, plaża, leżaki i porywająca muzyka za sprawą najlepszych dj’ów! Scenerię jak z filmów już dziś możecie zobaczyć oczami wyobraźni, jednak poczuć to trzeba na własnej skórze, na co pierwszą okazję macie już w sobotę 15.07!

Panorama Energylandii za dnia zapiera dech w piersi, jednak po zmroku to miejsce nabiera zupełnie innych barw! Podczas Magic Night wszystko to zobaczyć możecie na własne oczy, a także poczuć atmosferę gorącej, letniej zabawy na największym Beach Party w Polsce! Sprawdź, jak wygląda najlepsza zabawa dla całych rodzin w Parku Roller Coasterów nr 1 w Europie i podaruj sobie najlepsze wspomnienia! Takiej nocy nie można przegapić!

google_news
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments