Bielsko-Biała Sport

W gminie Czechowice-Dziedzice pobiegną po zdrowie. Zapisz się już dziś!

„Biegiem po zdrowie – edycja 2021” to cykl biegów dla uczniów przedszkoli, szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych, organizowany na terenie gminy Czechowice-Dziedzice. Biegami wchodzącymi w skład cyklu są: Bieg o Puchar Dyrektora MOSiR, Bieg Olimpijczyka, Bieg Śladami ks. Józefa Londzina, Memoriał biegowy Henryka Puzonia oraz Bieg Niepodległości. Każdy z nich posiada indywidualny regulamin oraz przewidziane nagrody.

Uczestnicy uzyskują punkty za zajęte miejsca, na których w każdym biegu zostali sklasyfikowani: za pierwsze miejsce 20 pkt, za drugie 19, za trzecie 18 itd., a za dwudzieste i niższe po 1 punkcie. Na podstawie sumy punktów stworzona zostanie klasyfikacja generalna, osobno dla dziewcząt i chłopców w grupach wiekowych: rocznik 2014 i młodsi, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006.

Już 19 czerwca odbędzie się pierwszy bieg tegorocznej edycji, czyli Bieg o Puchar Dyrektora MOSiR, który odbędzie się na Stadionie w Zabrzegu przy ul. Stadionowej 30.

Ze względu na aktualnie panującą sytuację epidemiczną zmianie uległy niektóre z dotychczasowych punktów regulaminu. Zapisy będą możliwe tylko i wyłącznie przez internetowy system zgłoszeń: input.com.pl/mosir/plus/rejestracja i nie będzie możliwości zgłoszenia w dniu zawodów. Zapisy trwają do 17 czerwca do 23.00.

KB_starsza
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments