Wydarzenia Oświęcim

W Kętach bez zmian

Krzysztof Klęczar pozostanie burmistrzem gminy Kęty.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że dotychczasowy gospodarz małopolskiej gminy zdecydowanie wygrał z Markiem Błasiakiem.

TAURON
Subskrybuj
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jerzy W
Jerzy W
1 rok temu

Jeżeli po odczytaniu mojego postu nie zostaną podjęte odpowiednie kroki moim zdaniem będzie to też w pewnym stopniu grzech a z grzechów należy się wyspowiadać Wiadomo że również na Sądzie Bożym będzie podjęta decyzja co do przykładnego sprawowania władzy jak też negatywne sprawowanie władzy przez włodarza z Kęt .

Jerzy W
Jerzy W
1 rok temu

Panie Klęczar jako że widzę samą dobroć płynącą z władaniem Gminą Kęty jest pole do popisu mianowicie dwie niewiasty bezdomne od dłuższego czasu siedzą w pobliżu Auschwitz I Proponuję w trybie pilnym skontaktować się z Komendą Rejonową w Oświęcimu zapytać o dwie niewiasty znak rozpoznawczy jednej niewiasty ogromna nadwaga . Być może znajdzie się wolne miejsce na terenie Gminy Kęty aby wypełniać wolę Bożą głodnych nakarmić , spragnionych napoić , nagich przyodziać, podróżnych w dom przyjąć . Przeprowadziłem dzisiaj szczegółową rozmowę z dwiema niewiastami ponoć włodarze Oświęcimia są bezsilni albo mają znieczulicę . Panie Klęczar proszę być dobrym jak chleb… Czytaj więcej »

Jerzy W
Jerzy W
1 rok temu

Będąc w Kętach zdam szczegółowy raport dotyczący mieszkańców mojej miejscowości pod względem kulturalnym religijnym oraz chętnie posłucham jak mieszkańcy Kęt poradzili sobie z patologią społeczna pod różnymi względami .

Jerzy W
Jerzy W
1 rok temu

Przepraszam nie dopisałem wyrazu spożyć posiłek Powód hałas przed blokiem obecnie gdzie mieszkam są to osoby są mało kulturalne dużo ateistów którzy nawet nie żyją według 10 Przykazań Bożych Pozdrawiam służby mundurowe z Kęt które sprawują swoją pieczę nad mieszkańcami Kęt zgodnie z obowiązującymi przepisami .

Jerzy W
Jerzy W
1 rok temu

Pan Klęczar z tego co czytałem ma dobre serce oraz czas aby nawet odwiedzić Braci Albertynów w Bulowicach Pochwalam wizytę u Braci Albertynów . Mam bardzo miłe wspomnienia z odwiedzin w Krakowie oraz Bulowicach .Dane mi było również spożyć oraz zwiedzić pomieszczenia Albertynów Były mieszkaniec Kęt .