Wydarzenia Cieszyn

W końcu jest – rozkład jazdy pociągów

Zdjęcie: Michał Cichy

Znany i dostępny jest szczegółowy rozkład jazdy pociągów linii Cieszyn-Katowice – Cieszyn, który obowiązywał będzie od 4 września br.

Rozkład został stworzony na podstawie Portalu Pasażera i udostępniony na stronie FB Konduktor Przemek. Obowiązywać będzie do 15 października.
Pomimo że Portal Pasażera podaje przesiadki w Skoczowie, pociągi będą kursowały w pełnej relacji Katowice-Cieszyn – Katowice.

W Goleszowie każdy pociąg z i do Katowic będzie skomunikowany z ZKA do i z Wisły Głębiec, tam prace remontowe nadal trwają.

Rozkład sporządzony został dla strony Konduktor Przemek w wariantach: dzień roboczy i weekendy. Wydzielone zostały także dni, kiedy między Pszczyną a Skoczowem będzie częściowa ZKA wcześniej rano i wieczorem, ale to tylko kilka dni.

Szczegóły na planszach poniżej.

Źródło: Konduktor Przemek FB

google_news
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Hmm
Hmm
1 rok temu

Dziwne, że nie ma pociągu , który dowoziłby młodzież do szkół w Skoczowie na 8,00…

Adrian
Adrian
1 rok temu

Więc rzeźbienie dłutem linii kolejowej do Wisły Głębce nadal będzie trwać… i nikt nie jest w stanie podać daty zakończenia tego paradoksu na beskidzkich torach …

Rumburak
Rumburak
1 rok temu

Nic z tego rozkładu nie rozumiem

RysiekChaszcz
RysiekChaszcz
1 rok temu

Przemek się postarał za to Koleje Śląskie NIE. Dużo ludzi jak zobaczy wydrukowany żółty rozkład tablicowy z poc. do Skoczowa to zrezygnuje. Niestety na plakatowym nie ma informacji że te pociagi są bezpośrednie do Katowic.