Bielsko-Biała Sport

W końcu! Pierwsze zwycięstwo Hillsów

Po fatalnym początku drugoligowych rozgrywek koszykówki i czterech porażkach z rzędu, Hillsi w końcu się przełamali!

Zaczęło się jednak nerwowo i fatalnie, bo bielszczanie przed własną publicznością po pierwszej kwarcie przegrywali 17:32. W kolejnych odsłonach mozolnie odrabiali jednak straty.

W końcu w ostatnich dziesięciu minutach udało się wyprzedzić rywala i utrzymać prowadzenie do ostatniej syreny.

DAAS Basket Hills Bielsko-Biała – KS Start Meble Dobrodzień 92:87 (17:32, 22:14, 28:23, 25:18).

Basket: Paweł Garus (4), Kacper Wieczorek (2), Kamil Wojas, Grzegorz Szybowicz (18), Piotr Karnia (12), Mateusz Adamus (1), Kamil Masłowski, Jakub Masłowski, Maciej Goryl (10), Marcin Anczykowski, Robert Kozaczka (27), Michał Cichoń.

Autorem fotoreportażu jest Artur Jarczok.