Na sygnale Wadowice

W święta szukali zaginionej dziewczynki. Cała i zdrowa wróciła do domu

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach poszukiwali w niedzielę wieczorem 11-letniej dziewczynki. Dzięki szybkim działaniom funkcjonariuszy zaginiona została odnaleziona na terenie miasta.

W niedzielę ok. godz. 22.00, dyżurny wadowickiej komendy odebrał zgłoszenie od zaniepokojonej mieszkanki Wadowic. Jej 11-letnia córka, wyszła z domu nie informując nikogo. Ostatni raz widziana była w miejscu zamieszkania około godz. 19.00. Według przekazanych informacji, dziewczynka nie zabrała ze sobą telefonu komórkowego.

Policjanci bezpośrednio po otrzymaniu telefonicznej informacji o zaginięciu natychmiast podjęli działania poszukiwawcze. Dyżurny powiadomił inne jednostki Policji i wysłał policyjne patrole celem sprawdzenia terenu miasta, jednocześnie przekazując rysopis zaginionej.

W niespełna godzinę od momentu otrzymania informacji o zaginięciu, na ul. Batorego w Wadowicach, policjanci zauważyli dziewczynkę, której wygląd odpowiadał opisowi przekazanemu przez dyżurnego. Mundurowi potwierdzili, że była to zaginiona 11-latka. Chwilę później, dziewczynka cała i zdrowa została przekazana pod opiekę rodziny.

google_news
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Magda
Magda
3 miesięcy temu

Mam nadzieję, że służby zainteresowały się sprawa rodziny i zostanie sprawdzone dlaczego dziecko bez słowa wyszło z domu!

Jaco
Jaco
3 miesięcy temu
Reply to  Magda

Leczysz się?

Jaco
Jaco
3 miesięcy temu
Reply to  Magda

Właśnie, słowo klucz “dziecko”