Smacznie, zdrowo i stylowo Bielsko-Biała

W trosce o dziecko

Spodziewając się nowego członka rodziny bądź posiadając już małą pociechę, warto nauczyć się jak udzielić jej pierwszej pomocy na wypadek nagłego zdarzenia. Wiele osób w tego typu sytuacjach paraliżuje strach, a jak wiadomo, udzielenie w fachowy sposób pierwszej pomocy jest niezwykle istotne.

Kampania Bezpieczny Maluch to największa akcja dla przyszłych rodziców dotycząca bezpiecznego macierzyństwa. W ramach Kampanii na terenie całego kraju odbywają się bezpłatne warsztaty dla ciężarnych. Spotkania te cieszą się dużym zainteresowaniem, gdyż są przygotowane przez ekspertów, którzy od lat zajmują się tematyką bezpiecznego rodzicielstwa. W najbliższą sobotę, 20 października takie spotkanie odbędzie się w Bielsku-Białej. Głównym jego elementem będzie warsztat z pierwszej pomocy u niemowląt, prowadzony przez doświadczonego ratownika medycznego. Do dyspozycji rodziców Kampania przygotowała kilkadziesiąt lalek, tak by rodzice mogli razem z ratownikiem przećwiczyć omawiane zagadnienia. Podczas spotkania mamy dowiedzą się również jak bezpiecznie podróżować samochodem będąc w ciąży, oraz jak prawidłowo wybrać, a później użytkować fotelik samochodowy, tak by ich dziecko podróżowało bezpiecznie. Eksperci poruszą także temat odpowiedniego żywienia niemowląt oraz metod wsparcia laktacji. Na koniec spotkania będzie możliwość wygrania atrakcyjnych nagród przygotowanych przez partnerów Kampanii, mogących ułatwić pierwsze chwile z maluszkiem.

W stolicy Podbeskidzia spotkanie odbędzie się 20 października w godz.17.00-20.30 w Hotelu Qubus przy ul.Mostowej 2. Na to bezpłatne spotkanie wymagana jest rejestracja na stronie www.bezpiecznymaluch.pl.

Kronika2110_m
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments