Kultura i rozrywka Wadowice

Wadowice: Inauguracja WUTW z Ewą Wachowicz

Ewa Wachowicz. Fot. Archiwum WCK.

Wadowicki Uniwersytet Trzeciego Wieku wznawia działalność! Gościem honorowym inauguracji roku akademickiego będzie Ewa Wachowicz.

Pandemia i obostrzenia sanitarne uniemożliwiły działalność Wadowickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Po rocznej przerwie blisko 200 studentów weźmie udział w uroczystej inauguracji nowego roku akademickiego. Po inauguracji Ewa Wachowicz podzieli się z publicznością swoją pasją wędrówek po wulkanach Ziemi. Opowie również o kulinarnych zamiłowaniach.

Spotkanie w sali teatralnej WCK jest otwarte dla szerszej publiczności. Darmowe wejściówki na spotkanie WUTW wciąż są dostępne w sekretariacie WCK.

Rozpoczęcie roku akademickiego i spotkanie z Ewą Wachowicz odbędzie się 4 października, godz. 17:00 w sali teatralnej.

Ewa Wachowicz – Miss Polonia 1992, III Miss World 1992 i Miss World University 1993. Studiowała w krakowskiej Akademii Rolniczej i Akademii Ekonomicznej. Przez 472 dni pełniła funkcję rzecznika prasowego w rządzie Waldemara Pawlaka. Za słynne słowa: „Premierowi się nie odmawia” otrzymała „Srebrne Usta” w plebiscycie radiowej „Trójki”. Ewa Wachowicz jest producentką TV, związana z telewizją Polsat, specjalizującą się w tematyce kulinarnej.

Glos_praca
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments