Na sygnale Wadowice

Wadowice: Rozbiła telefon nieznajomego mężczyzny

Fot. Polska Policja

Młoda kobieta rozmawiając z nieznajomym mężczyzną wyrwała mu telefon i rzuciła o ziemię. Ale nie uszło jej to bezkarnie, a w dodatku wyszło na jaw, że jest ona poszukiwana.

Jak informuje wadowicka policja w niedzielę (24 października) nad ranem na jednej z ulic w Wadowicach wywiązała się rozmowa pomiędzy dwoma mężczyznami, a nieznaną im kobietą.

W trakcie rozmowy kobieta wyrwała jednemu z mężczyzn telefon, który trzymał w ręku i rzuciła nim o ziemię. O tym fakcie powiadomiono policjantów. Na miejsce udał się ptrol, a po sprawdzeniu danych kobiety, mundurowi otrzymali informację z policyjnych systemów o jej poszukiwaniu przez Komisariat Policji w Andrychowie, celem ustalenia jej miejsca pobytu. 26-latka została zatrzymana. Wartość uszkodzonego mienia właściciel wycenił na kwotę około 2 tysięcy złotych. Mieszkanka powiatu wadowickiego usłyszała zarzut uszkodzenia telefonu, do którego się przyznała. Za popełnione przestępstwo grozi jej kara pozbawienia wolności od trzech miesięcy do nawet pięciu lat – podkreślają policjanci z Wadowic.

google_news
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Miecio
Miecio
2 lat temu

I to wszystko w Kremówkowicach? Szok