Kultura i rozrywka Wadowice

Wadowice: Dziesiątki tysięcy książek w zasięgu ręki!

Wadowicka Biblioteka Publiczna oferuje w ramach „Narodowego Program Rozwoju Czytelnictwa” darmowe kody do komercyjnej bazy Legimi, zapewniającej dostęp do prawie 60 000 książek w formie elektronicznej.

Dzięki bazie Legimi czytelnik ma dostęp do największych bestsellerów 24 godziny na dobę i ogromny wybór literatury. Ebooki można przeglądać na tablecie, smartfonie lub czytniku. Pierwsza partia otrzymanych kodów przeznaczona jest do aktywacji już w GRUDNIU, toteż czasu zostało niewiele.

Z oferty może skorzystać każda osoba posiadająca kartę lub konto w Wadowickiej Bibliotece Publicznej. Kartę oczywiście można założyć.

Kod do bazy Legimi można uzyskać, zarówno na miejscu – w Czytelni WBP (ul. Legionów 1), jak też drogą mailową (wadowickabp@op.pl). Wówczas należy pamiętać, aby w wiadomości e-mail uwzględnić numer karty bibliotecznej.

Po otrzymaniu kodu należy wejść na stronę www.legimi.pl/rajska, założyć konto użytkownika w systemie Legimi, a następnie zarejestrować kod. Po założeniu konta czytelnik może na dwóch niezależnych urządzeniach (tablet, laptop, smartphone, e-czytnik) zainstalować darmową aplikację Legimi niezbędną do czytania e-booków. I… już gotowe!

Ważne!
Kody po aktywacji są ważne przez okres miesiąca, po upływie którego można pobrać kolejny kod. Oferta będzie obowiązywać do końca czerwca 2021 roku! Czytnik Kindle nie jest obsługiwany!

Zakup kodów dofinansowano w ramach programu „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” Priorytet 1 – Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

 

E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments