Kultura i rozrywka Wadowice

Wadowice: Talenty na czerwonym dywanie

Foto: Janusz Gawron

W Wadowickim Centrum Kultury wręczono nagrody Talent 2019.

Do nagrody głównej jurorzy nominowali 102 młodych artystów z grona 308 uczestników. Tytułem laureat „Talent 2019” uhonorowano 40 osób. Zwycięzcy otrzymali dyplomy i statuetkę „Talent” zaprojektowaną i wykonaną przez Pracownię Ceramicznej Artystycznej Vector, a ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Wadowicach oraz Wadowickie Centrum Kultury.

Koncert Galowy XIX Festiwalu Artystycznego „Talenty 2019” prowadziła aktorka Joanna Jucha. W koncercie Galowym wystąpiło 4 młodych artystów wybranych spośród 102 nominowanych: Daniel Najbor, Michał Talar, Anna Faber i Adrianna Rudy.

Laureaci Nagrody „Talent 2019″:

Literatura:
Franciszek Słowiak z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Ryczowie
Natalia Kłaput z Zespołu Szkół nr 2 w Wadowicach
Dorota Harężlak z Liceum Ogólnokształcącego w Andrychowie

Fotografia:
Emilia Wasztyl z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego we Frydrychowicach
Tymoteusz Tarka z Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej

Plastyka:
Milena Malec z Pracowni Twórczej BĘ 202
Antonina Kręcioch ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Wadowicach
Magdalena Szczerbik z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego we Frydrychowicach
Mateusz Tyl z Wadowickiego Centrum Kultury
Angelika Klimowska z Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej
Aleksandra Piekarz z Wadowic

Teatr:
Antonina Woźniak ze Szkoły Podstawowej na Kopcu
Wiktoria Kowalczyk ze Szkoły Podstawowej w Witanowicach
Julia Bolek ze Szkoły Podstawowej w Paszkówce
Filip Madeja z I Liceum Ogólnokształcącego w Andrychowie
Michał Talar z I Liceum Ogólnokształcącego w Andrychowie

Recytacja:
Milena Jędra z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Ryczowie
Anna Brożek z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Spytkowicach
Mateusz Pasterak ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Wadowicach
Zuzanna Kosek ze Szkoły Podstawowej SPSK w Stanisławiu Górnym
Jakub Jamróz ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Wadowicach
Julia Bolek ze Szkoły Podstawowej w Paszkówce
Kamila Krzysztoń z I Liceum Ogólnokształcącego w Andrychowie

Muzyka:
Franciszek Wolak z Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej
Emilia Wójcik z Publicznej Szkoły Podstawowej na Kopcu
Kacper Bryzek z Ogniska Muzycznego METRUM w Andrychowie

Wokal:
Maja Mamcarczyk z Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej
Antoni Nowak z Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej
Anna Faber ze Szkoły Podstawowej w Marcyporębie
Agata Serwin z Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej
Agata Jaworowska ze Szkoły Podstawowej w Targanicach
Emilia Horąży z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Brzeźnicy
Hanna Jaworska z Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej
Adrianna Rudy z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wadowicach
Daniel Najbor z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wadowicach
Michał Talar z I Liceum Ogólnokształcącego w Andrychowie

Taniec:
Amanda Kozina ze studia tańca i fitness Finezz w Wadowicach
Maja Kłaput ze Szkoły Tańca i Fitness Impuls w Andrychowie
Dominika Hydzik z Wadowickiego Centrum Kultury
Amelia Bucka ze studia tańca i fitness Finezz w Wadowicach

Foto: Janusz Gawron

Skomentuj

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o