Wydarzenia Wadowice

Wadowice: Utrudnienia dla kierowców

Wybierając się na ulicę Sienkiewicza w Wadowicach należy uważać na zmiany w organizacji ruchu. Fot. Bogdan Szpila

Remont ulicy Sienkiewicza w Wadowicach wchodzi w kolejną fazę. Drogowcy zapowiadają zmiany w organizacji ruchu.

Od poniedziałku, 25 maja zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu na ul. Sienkiewicza w Wadowicach. W pierwszym etapie wprowadzony zostanie ruch dwukierunkowy oraz zlikwidowane miejsca postojowe.

Dojazd w kierunku ul. Sikorskiego będzie możliwy tylko do rejonu Skweru Solidarności. Wraz z rozwojem robót, zamykane będą kolejne odcinki ulicy. Objazd od ul. Lwowskiej w kierunku ul. Sikorskiego wytyczono przez Plac Jana Pawła II, ul Mickiewicza, ul Batorego. Natomiast od ul. Sikorskiego w kierunku Lwowskiej dojazd będzie możliwy przez Plac Obrońców Westerplatte, ul. Krakowską (która na czas robót stanie się ulicą dwukierunkową), ul. Teatralną oraz ul. Wojtyłów.

Wykonawca zapowiada, że na każdym z etapów robót w miarę możliwości będzie zapewniony dojazd do obiektów handlowych, posesji mieszkańców oraz przejazd służb ratunkowych.

2
Skomentuj

avatar
1 Komentarzy
1 Odpowiedzi
0 Śledzących
 
Najwięcej odpowiedzi
Najgorętsze komentarze
2 Komentarzy
HermenegildaHermenegilda Ostatnio komentujący
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Hermenegilda
Gość
Hermenegilda

Nie wszystkie to utrudnienia bo przecież pozostaje w dalszym ciągu remont Lwowskiej i tutaj objazdy. Dodać trzeba remont mostu, budowę ronda. Czeka kierowców uzbrojenie się w anielską cierpliwość bo Wadowice będą dokładnie zakorkowane przez robienie wielu inwestycji drogowych w jednym czasie.

Hermenegilda
Gość
Hermenegilda

Do kiedy taka sytuacja, kiedy będzie lżej? Nie jest to tak, że zabrakło komuś wyobraźni w planowaniu?