Wydarzenia Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Wadowicka komenda bez szefa!

Fot. Starostwo Powiatowe w Wadowicach

Dziś z mundurem pożegnał się Włodzimierz Warzecha, szef Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach. Przeszedł na emeryturę. Na razie nie wiadomo kto przejmie po nim schedę.

Włodzimierz Warzecha, rocznik 1967. Urodzony w Chrzanowie. Z policją był związany od 1991 roku. Pracę w niej zaczął w pionie prewencji w Komendzie  Rejonowej Policji w Chrzanowie. Potem służył w pionie kryminalnym. W latach 1999-2004 był zastępcą komendanta komisariatu w Krzeszowicach, a przez trzy kolejne był jej szefem. Po przeniesieniu do Olkusza został zastępcą komendanta tamtejszej komendy powiatowej, nadzorując pion kryminalny. Od 20 grudnia 2016 roku szefował KPP w Wadowicach. W pożegnalnej uroczystości wzięli udział przedstawiciele kadry kierowniczej Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, władz samorządowych, związków zawodowych, służb współpracujących z komendą powiatową, szefowie sąsiednich komend, a przede wszystkim wadowiccy policjanci. Podkreślali, że odchodzący na emeryturę komendant zostanie zapamiętany jako osoba, za kadencji której rozpoczęła się długo wyczekiwana budowa nowej siedziby KPP. Miał opinię znakomitego fachowca i otwartego człowieka, co podkreślali wszyscy obecni na uroczystym pożegnaniu. Nowego szefa wadowiccy funkcjonariusze powinni poznać na początku przyszłego tygodnia.

Fot. Starostwo Powiatowe w Wadowicach
Fot. Adam Szarek
navigate_before
navigate_next

google_news
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Franuś
Franuś
5 lat temu

A nowa komenda się buduje i nęci lepszymi warunkami pracy. Jeśli komenda bez szefa tylko przez tydzień to nie problem z wykrzyknikiem.