Wydarzenia Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Wakacje – bezpieczeństwo Twojego dziecka.

Smartwatche to obecnie bardzo modny gadżet dla dzieci, a przy okazji doskonały sposób na jeszcze lepszą  kontrolę rodzicielską.

Smartwatch dla dzieci – najważniejsze funkcje

Smartwatche to obecnie bardzo modny gadżet dla dzieci, a przy okazji doskonały sposób na jeszcze lepszą  kontrolę rodzicielską.

Ułatwiają one  kontakt z dzieckiem, pozwalają na szybką i precyzyjną lokalizację oraz umożliwiają wysłanie sygnału S.O.S. Mają oczywiście mnóstwo innych funkcji . Poniżej przedstawiamy aspekty, na które warto zwrócić uwagę przy zakupie smartwatcha dla dziecka.

Smartwatch to inteligentny zegarek, którego funkcjonalność zapewnia bezpieczeństwo dzieciom, a nam daje większy spokój. Umożliwia dokładną kontrolę. Natomiast dzięki dodatkowym funkcjom gwarantują najmłodszym dobrą zabawę.

Na rynku jest dostępnych mnóstwo smartwatchy dla dzieci w przeróżnych kolorach.

Przy wyborze smartwatcha  powinniśmy zwrócić uwagę na to, czy smartwatch ma miejsce  na kartę SIM. Dzięki karcie smartwatch będzie miała dużo więcej funkcji i będzie pełnił rolę telefonu. Poza tym  powinien mieć funkcję  GPS, odbierania i wykonywania połączeń, funkcję SOS i wysokiej jakości baterię.

Smartwatch dla dzieci ma przede wszystkim  ułatwiać nam z nimi kontakt. Smartwatch dla dziecka pełni rolę telefonu, bardzo łatwo zorientować się że ktoś dzwoni.

Jedną z najważniejszych  funkcji jest możliwość lokalizowania dziecka – czyli GPS. Jest to naprawdę pomocne ponieważ wszystkie informacje dotyczące miejsca pobytu dziecka możemy kontrolować na bieżąco.

Ważnym funkcja jest też funkcja Strefy bezpieczeństwa.  Możemy zaznaczyć na mapie konkretne miejsca, poza które dziecko nie powinno wychodzić. Gdy jednak wyjdzie dostaniemy od razu powiadomienie na nasz telefon.

Kolejną funkcją, która powinna znaleźć się w smartwatchu jest historia lokalizacji. Możemy wtedy z łatwością sprawdzić gdzie przebywało dziecko danego dnia oraz jak wyglądała trasa którą przeszło.

Bardzo ważną funkcją  jest funkcja  wysłania przez dziecko sygnału S.O.S. Wtedy to rodzic/ opiekun  po kilku sekundach odbiera sygnał  na swoim telefonie. Dzięki temu jesteś w stanie natychmiast  zareagować.

Funkcję którą warto też posiadać w smartwatchu jest nasłuch otoczenia –  jest bardzo przydatna, kiedy dziecko nie odbiera.

Duży wybór smartwatchy w Sklepie Xiaomi

Jeśli przez dłuższy czas nie możemy  się skontaktować możemy  oczywiście zlokalizować dziecko poprzez  GPS, ale nie tylko. Funkcja nasłuchu umożliwia nasłuch, w dowolnej chwili połączysz się z urządzeniem będziesz miał możliwość podsłuchania otoczenia w którym przebywa dziecko i czy coś się tam dzieje.

Poza wymienionymi powyżej niezbędnymi funkcjami smartwatch musi posiadać tez funkcje gwarantujące zabawę aby dziecko z chciało go chciało codziennie nosić.

Bardzo jest fajny dotykowy, kolorowy ekran. Dzieci kochają technologiczne gadżety, którymi mogą pochwalić się w szkole.

Pamiętajmy także o innych dodatkowych funkcjach dzięki którym smartwatch będzie jeszcze bardziej atrakcyjniejszym gadżetem dla dziecka. Powinien mieć : krokomierz, budzik, gry i wbudowany aparat fotograficzny oraz możliwość przeglądania social mediów, opcję słuchania muzyki i odbierania maili.

Bardzo fajna opcją  jest czat głosowy służy on nie tylko do przesyłania sobie wiadomości – jest tez formą zabawy dla dziecka.

Wybierając smartwatch dla dziecka zwróćmy uwagę na  czas działania baterii , oczywiście im dłużej trzyma tym lepiej.

Smartwatche  wpływają na poprawę naszego  komfortu, dają nam poczucie bezpieczeństwa i spokój poprzez możliwość sprawdzenia w dowolnym momencie  co się dzieje z naszym dzieckiem.

KB_starsza
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Hermenegilda Porównawcza
Hermenegilda Porównawcza
1 miesiąc temu

Oj niefajnie artykuł jeden pod drugim gdzie niżej jest o dzieciach w trudnej sytuacji