Bielsko-Biała Sport Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Wakacje z KS Beskid Team

O NAS

KS Beskid Team to zgrana drużyna dla której wypoczynek, relaks oraz dobra zabawa w czasie wolnym jest bardzo istotna. Jesteśmy pasjonatami sportu, rekreacji i dobrej zabawy. Nasi pracownicy to absolwenci Akademii Wychowania Fizycznego z doświadczeniem sportowym oraz pedagogicznym. Organizacją wypoczynku w formie półkolonii letnich zimowych, kolonii letnich i zimowych dla dzieci i młodzieży zajmujemy się od wielu lat. To właśnie pasja do aktywnego spędzania czasu pozwala nam na zwiększenie hormonu szczęścia i hart sportowego ducha w każdym młodym organizmie!

OBIEKTY

Nasze wyjazdy są dobrze zaplanowane, przed każdą podróżą ośrodki wypoczynkowe są sprawdzane pod kątem właściwej dokumentacji, stanu technicznego oraz zaplecza sportowego i oczywiście gastronomicznego. Wybieramy wyłącznie takie obiekty, które oferują zakwaterowanie w pokojach lub studiach z łazienkami, wyżywienie składające się z czterech posiłków: śniadania, obiadu, podwieczorku i kolacji. Serwowane potrawy są urozmaicone o dostosowane do wieku uczestników oraz faktu podejmowania zwiększonej aktywności fizycznej.

PROGRAM

Wakacje to czas na nowe przygody. Każdego roku staramy się wybierać ciekawe i atrakcyjne miejsca w Polsce. Cena zawiera wszystkie atrakcje podane w umowie. Wypoczynek dobierany jest do wieku uczestników, najważniejsze jest dla nas bezpieczne i aktywne spędzanie czasu!

Skomentuj

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o