Wydarzenia Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

We wrześniu – festiwal IT

Fot. Marek Łękawa

Firmy informatyczne z Bielska-Białej chcą połączyć siły i wspólnie zorganizować festiwal IT (Information Technology, czyli Technologia Informacyjna). BB Days 4 IT – bo taką nazwę będzie nosił festiwal – odbędzie się w dniach 9-15 września 2019 roku.

Bielsko-Biała przyciąga osoby szukające dogodnego miejsca do pracy i wypoczynku. Impreza ma na celu pokazanie siły lokalnego rynku IT, a także stworzy okazję do poszerzenia wiedzy oraz integracji pasjonatów programowania.

– Idea festiwalu narodziła się po kilku edycjach BBQ4.IT. Nawiązuje też do organizowanych w przeszłości Dni Wolnego Oprogramowania (DWO). Podczas tych wydarzeń programiści i inżynierowie z południa Polski spotykali się, aby poszerzyć kwalifikacje i wymienić się doświadczeniami. Idąc za ciosem oraz wsłuchując się w głosy innych firm, postanowiliśmy stworzyć tygodniową imprezę, podczas której można będzie wysłuchać prelekcji, popracować w warsztatach tematycznych, zobaczyć od wewnątrz pracę w firmach informatycznych oraz mile spędzić czas na planowanej na zakończenie festiwalu 4. edycji konferencji BBQ4.IT – wyjaśnia Piotr Szymura, dyrektor pionu rozwoju oprogramowania w Rekord SI, jeden ze współorganizatorów festiwalu.

BB Days 4 IT to wydarzenie dla każdego zainteresowanego pracą informatyka, a także mieszkaniem i wypoczynkiem w Bielsku-Białej. Mówiąc inaczej, zaproszeni są wszyscy poszukujący swego miejsca w branży IT 

Organizatorami wydarzenia są Rekord SI, Selleo, Capsilon, Akademia Techniczno-Humanistyczna i Miasto Bielsko-Biała. Partnerem BB Days 4 IT zostać może każda firma z regionu Podbeskidzia, związana z branżą IT.

Więcej szczegółów:

https://www.bbdays4.it

https://www.facebook.com/bbdays4.it/

https://twitter.com/bbdays4

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments