Wydarzenia Żywiec

Węgierska Górka: Utrudnienia na ulicy Granicznej

Fot. Mirbud

Firma Mirbud, lider konsorcjum firm budujący ekspresowy odcinek obejścia Węgierskiej Górki, poinformował o utrudnieniach związanych z nieprzejezdnością ulicy Granicznej w Węgierskiej Górce.

Jak informuje Paweł Bruger, dyrektor ds. Komunikacji Korporacyjnej w firmie Mirbud, od 21 lipca do 18 sierpnia nieprzejezdna będzie ulica Graniczna na wysokości skrzyżowania z ul. Zieloną w Węgierskiej Górce.

– Zmiana zostanie wprowadzona w związku z budową drogi ekspresowej S1 Przybędza – Milówka. Utrudnienia odczują mieszkańcy ulicy Granicznej. Właściciele posesji od nr 1 do 17, aby dojechać do ul. Zielonej, będą musieli przejechać ul. Kościuszki. Dla pozostałych użytkowników drogi zmiana organizacji ruchu nie będzie odczuwalna. Dojazd do „Gazowni na Zielonej” zostanie zapewniony od ul. Parkowej. Prace będą prowadzone bez ingerencji w ulicę Zieloną – tłumaczy Paweł Burger.

KB_ceny
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Konstantynopolitanka
Konstantynopolitanka
2 miesięcy temu

Jak przystało na stanowisko “dyrektor d/s komunikacji korporacyjnej” (super stanowisko), najpierw powinno być o braku utrudnień a później o utrudnieniach.