Bielsko-Biała Cieszyn Na sygnale Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Widziałeś tego mężczyznę? Aktualizacja: Zaginiony odnaleziony

Policjanci szukają 67-letniego mieszkańca Ochab Małych, który wyszedł wczoraj w godzinach popołudniowych z domu. Do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną.

– Każdy, kto zna miejsce jego aktualnego pobytu lub w ostatnim czasie widział zaginionego, proszony jest o kontakt z cieszyńską Policją tel. 33 8516255. 67-letni mężczyzna zaginął w środę 5 lutego 2020 roku w Ochabach Małych. Mężczyzna ma problem z komunikowaniem się, przez co kontakt z nim jest utrudniony, nie posiada przy sobie żadnych dokumentów – informuje Wojciech Ficek z cieszyńskiej Komendy Powiatowej Policji.

Mężczyzna ma 170 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała. Ma siwe włosy, oczy niebieskie i okulary. Podczas chodzenia mocno gestykuluje. Ostatnio widziany był w zimowej kurtce koloru szaro-niebieskiego, jeansach, brązowych, skórzanych butach za kostkę i w czarnej czapce. Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Cieszynie – telefon 33 8516255 lub z najbliższą jednostką policji pod numer telefonu alarmowego 997 lub 112.

Aktualizacja.

Jak ustalili policjanci mężczyzna był widziany wczoraj przy ul. Wierzbowej w Chybiu. Nagrały go tam kamery monitoringu. Wciąż nie wiadomo jednak gdzie znajduje się 67-latek. Policjanci apelują do wszystkich, aby przejrzeli nagrania z domów, a także samochodów czy firm, aby ustalić trasę dokąd zmierzał mężczyzna.  Wszyscy którzy mogą funkcjonariuszom pomóc w sprawie proszeni są o kontakt z cieszyńską policją.

Aktualizacja 7.02.2020, 8.40

Dziś w nocy policjanci z Pszczyny odnaleźli zaginionego mężczyznę. Został zabrany do szpitala na badania.

Skomentuj

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o