Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Kultura i rozrywka Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Wielkanoc w Legendii. Wesołe miasteczko nie tylko na święta

Rodzinna zabawa, pozytywne emocje i magiczne chwile czekały na wszystkich, którzy w weekend wielkanocny odwiedzili chorzowski park rozrywki. Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko otworzyło swoje bramy i rozpoczęło sezon 2024 z atrakcyjną ofertą Wiosennej Rozgrzewki.

W sobotę, 30 marca, pierwsi goście odwiedzili Legendię Śląskie Wesołe Miasteczko w jubileuszowym sezonie letnim 2024. Legendia to jedno z najpopularniejszych miejsc zabawy w regionie, które od 65 lat zapewnia uśmiech na twarzach mieszkańców Śląska i innych części Polski. Dlaczego warto odwiedzić to miejsce?

Od 30 marca do 1 kwietnia odbywała się Magiczna Wielkanoc – to wyjątkowe wydarzenie, podczas którego Legendia rozdała ponad 100 kg słodyczy, a na Gości czekało mnóstwo dodatkowych atrakcji m.in. gigantyczna piñata wypełniona łakociami, emocjonująca gra terenowa z upominkami, warsztaty artystyczne, poszukiwanie wielkanocnego zajączka oraz zabawy z animatorami, którzy w parku wcielili się w role Skrzatów.

Wszystkie bilety jednodniowe za 50% ceny!

Wraz z pierwszym dniem sezonu, rusza także Wiosenna Rozgrzewka. To wyjątkowy okres, w którym Legendia otwiera wybrane atrakcje jeszcze przed rozpoczęciem pełnego sezonu, a wszystkie bilety jednodniowe są dostępne za pół ceny. Wiosenna rozgrzewka to blisko 20 atrakcji, w tym ulubione rodzinne karuzele, takie jak diabelski młyn Legendia Flower, klasyczna karuzela łańcuchowa Sweet Dreams, kultowe filiżanki Tea Cups, uwielbiany przez dzieci Bazyliszek, Gaj Urwisów i wiele więcej!

Warto przypomnieć, że w Legendii w ramach jednego biletu otrzymujemy dostęp do wszystkich dostępnych atrakcji bez ograniczeń przejazdów – co jest bardzo istotne, ponieważ nie musimy odmawiać dzieciom kolejnych przejażdżek na ich ulubionych karuzelach, gdy będą chciały zrobić to raz, dwa, a nawet 10 razy! Wiosenna rozgrzewka w Legendii to dodatkowo wyjątkowa okazja do przetestowania oferty chorzowskiego parku w najlepszej cenie.

Ile kosztują bilety do Legendii? Wyjątkowo korzystną propozycją jest Bilet Sezonowy, który obecnie dostępny jest w promocyjnej cenie już od 159 zł – to cena jednodniowej wejściówki do parku w okresie wakacji! Bilet Sezonowy to karnet, dzięki któremu goście mogą bawić się w Legendii w każdy dzień sezonu bez żadnych dodatkowych opłat, a dodatkowo otrzymują stały rabat na gastronomię i zakupy w sklepach, darmowy parking oraz wstęp na nocną zabawę Legendia At Night. Warto podkreślić, że sezon 2024 to ponad 100 dni pełnych zabawy.

Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko od 65 lat zapewnia doskonałą zabawę gościom w każdym wieku. Na 26 ha, w pięknym otoczeniu zieleni i w sąsiedztwie klimatycznego jeziora, zlokalizowanych jest blisko 40 atrakcji. Oprócz klasycznych atrakcji jak diabelski młyn Legendia Flower czy duże samoloty Dream Flight Airlines, park oferuje także emocjonujące przeżycia, jak zjeżdżalnie Diamond River czy Lech Coaster.

google_news