Wydarzenia Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Wielkie granie w CH Sarni Stok!

Będzie się działo! Już 7 i 8 czerwca Centrum Handlowe Sarni Stok zaprasza wszystkie dzieci na obchody Dnia Dziecka! W tym roku przygotowaliśmy wyjątkową atrakcję: wielką rodzinną strefę gier, gdzie czekać na Was będą: wyzwania logiczne, zręcznościowe, retro gry i wiele, wiele innych! Spędź z nami dzień pełen emocji!

W centrum handlowym Sarni Stok, Dzień Dziecka świętujemy wyjątkowo długo. Zaczęliśmy już 1 czerwca od pysznych lodów, blubble tea i kolorowych balonów, by w kolejny weekend 7 i 8 czerwca zaprosić najmłodszych na Wielkie Granie, gdzie czekać będzie aż 6 stref tematycznych. Retro gry, gry planszowe i logiczne, nie zapomnimy także o ruchu, bo przygotowaliśmy również przestrzeń dla gier zręcznościowych. W strefie gamingowej zadbamy o miłośników pixeli, ale nie tylko: pokażemy Wam jak połączyć gry komputerowe z aktywnością fizyczną!

Zaczynamy w piątek, 7 czerwca, o godzinie 11:00, a wydarzenie potrwa do godziny 19:00. W tych samych godzinach będziemy się bawić w sobotę. Strefa jest otwarta dla całych rodzin: zapraszamy do kibicowania, rodzinnej rywalizacji, a przede wszystkim dobrej zabawy. Na najmłodszych czekać będzie także wata cukrowa i stoisko z malowaniem twarzy.

Początek czerwca to nie tylko okazja do świętowania Dnia Dziecka, ale także dobry moment by pomyśleć o przedwakacyjnych zakupach i upominkach z okazji zakończenia roku szkolnego. Pierwsze wyprzedaże wkraczają do CH Sarni Stok, a sklepy zapełniają się letnim sprzętem sportowym, akcesoriami piknikowymi oraz drobiazgami przydatnymi w podróży. Jak zawsze warto pamiętać o Karcie Podarunkowej Sarni Stok to doskonały prezent z okazji końca roku szkolnego, rodzinnej uroczystości, ale także świetna lekcja zarządzania budżetem dla młodego człowieka.

Dołączcie do nas i spędźcie Dzień Dziecka w duchu zabawy!

google_news