Wydarzenia Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Wielkie otwarcie sklepu Dealz w Żywcu. Wyjątkowe produkty w świetnych cenach

We wtorek, 22 listopada, w Żywcu otwarto pierwszy sklep Dealz. To miejsce, gdzie klienci mogą przebierać w najwyższej jakości produktach zagranicznych marek, których próżno szukać gdzie indziej, a przy tym zaskakują atrakcyjnymi cenami.

Sklep Dealz jest zlokalizowany w „Nowa” Twoje Centrum przy ulicy Żeromskiego 6A w Żywcu. Już kilkadziesiąt minut przed jego uroczystym otwarciem (o g. 9.00) utworzyła się spora kolejka mieszkańców. Nic dziwnego, skoro sieć słynie z wyjątkowych produktów, a dla pierwszych klientów przygotowano moc atrakcji. Hostessy wręczyły pierwszym stu klientom vouchery i słodkości, a ci z chęcią sięgali po produkty, na które tego dnia udzielano dodatkowych rabatów.

Konferansjer Piotr Bednarski z uśmiechem, sypiąc żartami jak z rękawa, brawurowo prowadził uroczystość otwarcia, rozmawiał z klientami i zapraszał ich do zapoznania się z ofertą pierwszego w Żywcu sklepu marki Dealz. Po symbolicznym przecięciu wstęgi piękny i przestronny sklep w okamgnieniu wypełnił się klientami.

– Mamy ogromny wybór sezonowych produktów, dostosowanych do pór roku czy świąt. Zawsze staramy się, by taka oferta była w najlepszych cenach, stąd nasza nazwa, kojarząca się z dobrą transakcją. Obecnie mamy wyjątkową ofertę gwiazdkową. To mnóstwo dekoracji, artykułów świątecznych i markowych słodyczy, nigdzie indziej niedostępnych. U nas można też kupić wymarzone prezenty dla swoich bliskich – wylicza Tomasz Pragłowski, kierownik rejonu Dealz. – To sklep, który cały czas „żyje” i wprowadza nowy asortyment, by spełniać wszystkie oczekiwania swoich klientów. Co więcej, my nie poddaliśmy się inflacji w takim stopniu, jak inni. Zachęcamy, by przekonać się o tym na własne oczy – dodaje.

– Zrobiliśmy wszystko, by otwarcie było jak najpiękniejsze i by jak najlepiej powitać naszych klientów. Cieszymy się, że pierwszy dzień przyciągnął aż tylu mieszkańców. Każdy, kto chce się przygotować do nadchodzących świąt, znajdzie tu niemal wszystko. Duża część produktów jest nie dość, że dostępna tylko u nas, to jeszcze w bardzo atrakcyjnych cenach. Serdecznie zapraszamy – mówi Anna Twaróg, kierownik sklepu w Żywcu.

Dealz zapewnia szeroki asortyment ponad trzech tysięcy produktów znanych marek. Oferuje wyjątkowy wybór artykułów: spożywczych, drogeryjnych, do dekoracji i wyposażenia domu, zabawek, narzędzi i produktów dla zwierząt.

Do kultowych marek Dealz należą: Terry’s, Reeses, Hershey’s, Cadbury, Haribo, Toffifee, Aquafresh, Tresemme, Pringles, Kodak, Doritos, i wiele, wiele więcej. Przyjdź do Dealz i odkryj wyjątkowe produkty! Nie na specjalne okazje, nie od czasu do czasu, ale na co dzień. Wpadnij więc do Dealz po zagraniczne marki, super ceny i inspirujące nowości!

Dealz to międzynarodowa sieć sklepów, będąca częścią Pepco Group. Pierwszy sklep w Polsce został otwarty w lutym 2018 roku w Swarzędzu k. Poznania. Dziś jest ich już ponad 170!

Sklep Dealz w Żywcu funkcjonuje od poniedziałku do soboty w godzinach 9.00-21.00, a w niedziele handlowe w godzinach 10.00-20.00.

Szukaj wyjątkowych promocji w specjalnej gazetce otwarciowej – TUTAJ.

Bądź na bieżąco i śledź Dealz na social mediach:

Strona internetowa
Facebook
Instagram
TikTok

 

 

google_news