Wydarzenia Cieszyn

Wielkie święto tańca w Skoczowie. Gala Multi Dance przyciągnęła tłumy! | ZDJĘCIA

Fot. Dorota Krehut-Raszyk

Co to był za wieczór! Hala sportowa Skoczowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji wypełniła się po brzegi i tętniła muzyką. Wszystko za sprawą drugiej w historii tanecznej gali Szkoły Tańca Multi Dance, która działa pod Kaplicówką. Popisy młodszych i starszych artystów oklaskiwała kilkusetosobowa publiczność.

Szkoła Tańca Multi Dance w Skoczowie to miejsce, w którym każdy, kto kocha taniec, znajdzie coś dla siebie. I tak też było podczas gali, w czasie której poszczególne grupy prezentowały to, czego się nauczyły. A był to przede wszystkim taniec nowoczesny w różnych odcieniach i wydaniach – hip-hop, street dance, dancehall, a ponadto zmysłowa bachata, balet, zumba czy widowiskowa akrobatyka.

Podczas gali, zarówno tej przedpołudniowej, jak i wieczornej, zaprezentowało się 47 grup z różnych kategorii wiekowych, począwszy od dzieci i młodzieży, a skończywszy na osobach dorosłych. Wszyscy mogli poczuć się jak gwiazdy, wchodząc na teren hali po czerwonym dywanie, pozując na “ściance” profesjonalnym fotografom, tańcząc w blasku fleszy…

Fot. Dorota Krehut-Raszyk

google_news