Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Kultura i rozrywka Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Wielkie świętowanie Dnia Dziecka w Energylandii – początek czerwca pełen niespodzianek

DCIM101MEDIADJI_0059.JPG

Energylandia zaprasza dzieci i ich rodziców na wielkie wydarzenie z dobrą zabawą, które potrwa aż dwa dni. 1 i 2 czerwca park rozrywki szykuje dla swoich małych i większych gości jeszcze więcej dobrej zabawy niż zwykle, o ile to w ogóle możliwe! Na odwiedzających czekają niespodzianki, konkursy, animacje i specjalne pokazy.

Są takie miejsca, jakie zostały stworzone z myślą o dzieciach. Każdy szczegół został w nich tak przemyślany, by radować, rozwijać i angażować najmłodszych członków rodzin. To ich królestwo, w którym czują się niczym w bajce, nie chcąc go opuszczać.
Żadna zabawka podarowana w prezencie z okazji Dnia Dziecka nie jest w stanie zapewnić takich emocji i przeżyć, jak pełne zaangażowanie wszystkich zmysłów podczas zabawy na całego w parku rozrywki. Na wspaniałe chwile bez odrobiny nudy mogą liczyć zarówno przedszkolaki, dzieci szkolne, licealiści oraz dorośli. Energylandia to przestrzeń, która zapewnia wielopoziomową zabawę dla wszystkich grup wiekowych. Zdecydowanie warto tu przyjechać z całą rodziną.
Co oprócz konkursów z upominkami, animacji, specjalnych pokazów i innych niespodzianek, czeka na rodziny w Energylandii?

4 strefy zabaw i 70 różnych atrakcji

W Energylandii każdy jej gość, niezależnie od wieku, znajdzie adekwatną dla siebie rozrywkę. A jest w czym wybierać! Najmłodsi goście Parku będą przecierać oczy z zachwytu, gdy znajdą się w Bajkolandii. Niedawno została ona powiększona dwukrotnie, co tylko wzmacnia wrażenia maluchów. W każdej ze stref znajdują się słynne już w Energylandii Roller Coastery. W Bajkolandii nie mogło ich zabraknąć! Jest więc uwielbiany Energuś Śmiejżelki, kosmiczny Mars, gąsienice Frutti Loop Coaster w owocowym ogrodzie, czy zakręconą nowość – Happy Loops. Dzieci 2 letnie mogą skorzystać aż z 20 atrakcji.

Nieco starsi odnajdą się zaś w strefie Familijnej, z mnóstwem wodnych oraz interaktywnych atrakcji. Starsza młodzież oraz dorośli zaznają przyjemnego dreszczyku emocji w strefie Ekstremalnej. To tu królują najszybsze, największe i najnowocześniejsze Roller Coastery. Na spragnionych przeżyć czeka Hyperion – Mega Coaster nr 1 w Europie oraz Speed – najwyższy i najszybszy wodny Roller Coaster na świecie.

Water Park pod gołym niebem

Kiedy dopadnie w końcu zmęczenie, czas na błogi relaks pod palemką na leżaku. Zachęca do tego piaszczysta plaża i błękitna tafla cieplej wody w basenach o powierzchni 1800 m2. Strefa stanowi ogromny park wodny z kilkunastoma zjeżdżalniami dla każdej grupy wiekowej.

Strefa pokazowa

Wielkie emocje wśród gości wywołują zawsze spektakularne pokazy, jakich nie zabraknie podczas obchodów święta dzieci. Kaskaderzy, sportowe samochody, motocykle i quady znajdują się w wydzielonej strefie Extreme. Młodsi uczestnicy mogą podziwiać utalentowanych tancerzy, akrobatów i cyrkowców w ich show. W Planetarium zaś czekają pokazy w technologii 3D różnorodnej tematyce.
Wszystko to w cenie jednego biletu zakupionego przed wejściem. W Parku zadbano także o najwyższe standardy bezpieczeństwa.