Wydarzenia Bielsko-Biała

Wiosennej giełda płyt winylowych. Muzyczne inspiracje w Galerii SFERA

Już w najbliższy weekend 29-30 kwietnia w Galerii SFERA będzie można znaleźć moc muzycznych inspiracji w ramach kolejnej edycji giełdy płyt winylowych. Wystawcy przygotowali dla miłośników czarnych krążków ponad 10 tysięcy albumów, które czekają na nowych nabywców.

Galeria SFERA od lat związana jest z muzyką, takie inicjatywy jak Bielska Zadymka Jazzowa czy Letnia Scena Sfery na stałe wpisały się w krajobraz Bielska-Białej. Jedną z nich jest również giełda płyt winylowych, podczas której toczą się rozmowy o muzyce, wytwórniach, czy też ulubionych albumach. Na miłośników muzyki czekać będą zarówno płyty winylowe, CD i kasety magnetofonowe.

Giełda to doskonała okazja do zakupu płyt głównie używanych, wśród których upolować można egzemplarze w wyjątkowo korzystnych cenach. Takie wydarzenia, to również gratka dla kolekcjonerów, aby znaleźć płyty o dużej wartości kolekcjonerskiej. Jak zapewniają organizatorzy, możliwość posiadania fizycznego krążka daje jeszcze większe możliwości obcowania z muzyką, ale również zapoznaniem się z okładami płyt, plakatami, książeczkami i wszystkim tym co jest częścią tego produktu.

– Jesteśmy pełni wiosennej energii, a muzyka daje nam jeszcze większą siłę do działania. Pierwsza w tym roku giełda płyt winylowych, to doskonała okazja, by wejść w majowy weekend w doskonałym muzycznym nastroju. Zapraszamy wszystkich chętnych na wydarzenie i do odsłuchania naszej wiosennej playlisty przygotowanej wspólnie z organizatorami Giełdy – mówi Dagmara Gąsiorek, Marketing Manager Galerii SFERA.

google_news
E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments