Cieszyn Na sygnale

Wisła: Policjanci szukają mężczyzny podejrzanego o rozbój. Rozpoznajesz tę twarz?

Fot. Z archiwum KPP w Cieszynie

Policjanci z zespołu kryminalnego Komisariatu Policji w Wiśle poszukują mężczyzny podejrzewanego o rozbój. Opracowany został jego portret pamięciowy, który na prośbę cieszyńskiej komendy publikujemy na naszym portalu.

Zdarzenie, w które zamieszany jest podejrzewany o rozbój mężczyzna, miało miejsce 7 września 2020 br. około godziny 17.25 na ulicy Wyzwolenia w Wiśle, w jednym ze sklepów spożywczych.

– Przestępca, grożąc użyciem przemocy oraz przedmiotu przypominającego nóż, zażądał od ekspedientki wydania gotówki, ukradł tę gotówkę, a następnie uciekł z miejsca zdarzenia. Sprawcą rozboju był mężczyzna o bardzo szczupłej budowie ciała, ubrany w czarną bluzę z kapturem. Policjanci z Wisły, którzy prowadzą czynności w tej sprawie, przy wsparciu policyjnego rysownika, opracowali portret pamięciowy osoby podejrzewanej o popełnienie tego przestępstwa – wyjaśnia Krzysztof Pawlik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie.

Jeśli ktokolwiek zna tego mężczyznę, proszony jest o informację email na adres: [email protected] , [email protected] lub telefoniczny kontakt pod numerem 478573200 lub 478573710. Informację w tej sprawie można przekazać również osobiście w najbliższej jednostce policji.

google_news