Bielsko-Biała Cieszyn Kultura i rozrywka Żywiec

Wisła: Puzzle kultury. Rozrywka dla wszystkich

Fot. Organizatorzy

Kuglarze, aktorzy, muzycy, malarze, tancerze i magik – pojawią się na Placu Hoffa oraz w Parku Kopczyńskiego w Wiśle. Będzie tanecznie, rytmicznie twórczo i kolorowo. Puzzle Kultury to festiwal, który już podczas pierwszej edycji udowodnił, że potrafi uwolnić niezwykłe pokłady dobrej energii.

W weekend 15-16 sierpnia na ulicach Wisły po raz drugi zagoszczą artyści uliczni. Głównym założeniem festiwalu jest stworzenie w centrum miasta różnych stref artystycznych, w których artyści będą się prezentowali ale też zapraszali do współtworzenia sztuki razem z nimi. W Wiśle wystąpią muzycy, aktorzy, kuglarze, plastycy, tancerze, bębniarze, DJ-e I wielu innych.

Festiwal Puzzle Kultury rozpocznie się w sobotę o godz. 12.00 i potrwa do niedzielnego popołudnia. Samo wydarzenie nie ma ustalonego harmonogramu, natomiast kilka razy każdego dnia przewidywane jest „sklejanie puzzli”, a więc wspólne występy artystów na wiślańskim rynku. Jedynymi ustalonymi wcześniej występami, będzie spektakl teatralny, który zostanie zaprezentowany w sobotę po godz. 20.00 na wiślańskim rynku. Po nim nastąpi klimatyczny pokaz fire show.

Jak wziąć udział w wydarzeniu? Wystarczy w weekend 15-16 sierpnia przyjechać do Wisły, wybrać się do centrum i tam spotkać artystów, którzy będą tworzyli poszczególne strefy. Strefy kultury rozstawione zostaną przede wszystkim w Parku Kopczyńskiego, ale także na Placu Hoffa. Dzięki temu impreza będzie bezpieczna i odbędzie się z poszanowaniem reżimu sanitarnego.

KB_ceny
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments