Wydarzenia Cieszyn

Wisła: Złote, diamentowe, żelazne

Fot. z archiwum Urzędu Miasta w Wiśle

Władze Wisły podejmowały na uroczystym spotkaniu jubilatów małżeńskich. Złote, diamentowe i… żelazne gody świętowało kilkadziesiąt par.

Postanowieniem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, medalami „Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie” z okazji 50-lecia zawarcia związku małżeńskiego, zostali uhonorowani: Teresa i Jan Bielanowie, Marta i Karol Bujokowie, Helena i Władysław Cieślarowie, Bożena i Ludwik Jóźwiakowie, Ewa i Jan Lazarowie, Helena i Erwina Machowie, Krystyna i Jan Markowie, Bogusława i Andrzej Mrózkowie, Anna i Andrzej Pilchowie, Halina i Władysław Pilchowie, Anna i Paweł Pinkasowie, Aurelia i Adam Plesowie, Grażyna i Waldemar i Płaczkowie, Ewa i Stanisław Ranoszowie, Irena i Jerzy Szalbótowie, Zuzanna i Władysław Szturcowie, Maria i Henryk Wrzoskiewiczowie, Ewa i Adam Szalbotowie.

Specjalne dyplomy od władz miasta otrzymali: za 60-lecie pożycia małżeńskiego – Urszula i Reinhold Goldmannowie, Klara i Henryk Itnerowie, Zofia i Tadeusz Korzeniowscy, Danuta i Andrzej Pilchowie, Emilia i Rudolf Polokowie, natomiast za 65-lecie: Ewa i Andrzej Procnerowie.

Jubilatom gratulowali, obok burmistrza miasta Tomasza Bujoka, także przewodniczący Rady Miasta Janusz Podżorski i sekretarz miasta Sylwester Foltyn, oraz kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Beata Stebel i jej zastępczyni Grażyna Szalbot. Spotkanie uatrakcyjniły występy wychowanków Społecznego Ogniska Muzycznego w Wiśle im. Jana Drozda: Jakuba Mitręgi, Malwiny Tymowicz i Melanii Pilch. (mark)
Fot. z archiwum Urzędu Miasta w Wiśle

google_news
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Hermenegilda
Hermenegilda
2 lat temu

Co by się stało aby taką uroczystość zaszczycił swoją obecnością Adam Małysz?