Wydarzenia Bielsko-Biała Cieszyn Żywiec

Wisła: Znowu utrudnienia, znowu korki

Fot. Krzysztof Marciniuk

 Zarząd Dróg Wojewódzkich w Katowicach planuje wprowadzenie kolejnych ograniczeń w ruchu pojazdów, których powodem jest przebudowa drogi wojewódzkiej DW 941 w Wiśle.

Od 5 sierpnia nastąpi wyłączenie jednego pasa ruchu od przejazdu kolejowego na końcu obwodnicy Ustronia do przejazdu kolejowy przy stacji Wisła Obłaziec. To odcinek o długości około 1 km.

Od 7 sierpnia będzie wyłączony jeden pas i wprowadzony ruch jednokierunkowy na wysokości centrum miasta, na odcinku od skrzyżowania z ulicą Jana Sztwiertni do ronda Wisła Oaza.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
8 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Karolina
Karolina
3 lat temu

Fatalna organizacja stoimy już ponad 2 godz wyjazd Wisły jest beznadziejnie zorganizowany, te światła to porażka, Gratulacje dla organizatorów tego bałaganu, totalna bezmyslnosc, czy ktoś się tym zaintetesowal???

kierowca
kierowca
3 lat temu

Do Tadeusza.Drogi Tadziu ale ten remont nie usprawni wyjazdu z Wisły i nie zlikwiduje korków.Droga wg tego co się słyszy poszerzy sie o chodnik dla pieszych i ścieżkę rowerową,która jest w tej chwili bezpieczniejsza prowadząc wzdłuż rzeki.

Stan
Stan
3 lat temu
Reply to  kierowca

masz całkowitą racje.

Tadeusz
Tadeusz
3 lat temu

Zawsze się znajdzie ktoś – kto przesmradza , naprawa i ulepszenie drogi latem to źle – zimą to głupota .
Czy lepiej zostawić tak jak jest ?
To znowu będzie narzekanie że nie remontują i nie usprawniają .

Zeton
Zeton
3 lat temu

Zaorać całość i posiać kwiatki nie będzie problemu.

nurek
nurek
3 lat temu
Reply to  Zeton

I to było by najlepsze.Można by było jeszcze na Obłaźcu zrobić tamę i zalać wodą,tylko znowu mnóstwo ludzie przyjeżdżało by z pontonami.

Aleksandra
Aleksandra
3 lat temu

Totalne debilstowo, rozkopac cala Wisle w badz co badz wakcje…zamiast sukcesywnie konczyc jeden etap potem drugi…..na 5 lat bo juz nie 3 ?

kierowca
kierowca
3 lat temu

No to będzie sajgon.Ciekawe jak to będzie wyglądać na tym długim odcinku pomiędzy przejazdami kolejowymi jak np pojedzie straż pożarna czy karetka.Gdzie te auta będą się usuwały?Chyba,ze słuzby ratownicze sa juz wyposażone w Flyboard -y.