Na sygnale Oświęcim

Wleciał do rowu

Dziś około 2:00 zatorscy strażacy zostali wysłani do Graboszyc do wypadku drogowego. Wraz z nimi do akcji ruszyli także tamtejsi strażacy. 

Po dotarciu na miejsce zdarzenia okazało się, iż z niewyjaśnionych przyczyn kierujący oplem vivaro zjechał z drogi do rowu i zakończył jazdę uderzając z mostek dojazdowy do posesji. Prowadzącego opla nie było w samochodzie, ani w jego pobliżu. – Nasze działania polegały na zabezpieczeniu pojazdu i miejsca zdarzenia. Na czas trwania działań ruch na drodze krajowej nr 28 odbywał się wahadłowo – relacjonują druhowie z Zatora. 

 

google_news
Na sygnale Sucha Beskidzka Wadowice

Wleciał do rowu

Znane są już okoliczności wczorajszej popołudniowej kolizji w Jaszczurowej.

Kierujący oplem corsą nie zachował ostrożności na skrzyżowaniu i nie zastosował się do znaku „Stop”. Zderzył się z tego powodu z oplem astrą, który w wyniku stłuczki wleciał do rowu. Obeszło się bez rannych.  

 

google_news
Na sygnale Sucha Beskidzka

Wleciał do rowu

Do poważnie wyglądającej kolizji doszło rano w Budzowie na drodze wojewódzkiej. Na szczęście obeszło się bez rannych.

Z nieustalonych powodów przy wyjeździe z Budzowa w kierunku Baczyna kierujący ciężarówką Ukrainiec stracił panowanie nad pojazdem. Wypadł nim z drogi, niszcząc słupki hektometryczne. Ciężarówka wpadła do rowu i przewróciła się na bok. Prowadzący ją wyszedł jednak z opresji bez szwanku.   

 

google_news