Wydarzenia Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Wnioskomat.com – zawnioskuj o finansowanie w Internecie, a skończ proces u pośrednika

Posiadanie urządzenia z dostępem do Internetu nie jest w dzisiejszych czasach niczym nadzwyczajnym. Powszechne stało się również robienie zakupów przez Internet. Klienci szukają już nie tylko dóbr konsumpcyjnych w sieci, ale również pieniędzy na ich sfinansowanie. Rynek wnioskowania o pożyczkę on-line rozwija się w szybkim tempie. Szczególną popularnością cieszą się produkty pozabankowe. Zauważyła to firma Helikon, jeden z liderów rynku pośrednictwa finansowego i stworzyła narzędzie, które pomaga Klientowi poszukującego pożyczki w Internecie szybko otrzymać oferty i skontaktować się z Agentem kredytowym. Jak to działa?

Kilka słów o Helikon

Helikon to firma, która od 2002 roku tworzy i rozwija system dla Pośredników i Agentów kredytowych. W systemie jest prawie 60 produktów różnych instytucji o różnym profilu – banków, firm pozabankowych, które sprzedają pożyczki wieloratalne i chwilówki. System posiada również narzędzia CRM do zarządzania biurem pośrednictwa kredytowego. Mówiąc krótko, gdybym chciał zostać Agentem kredytowym to wystarczy, że założę działalność uzyskam wpis do odpowiedniego rejestru KNF i podpiszę umowę z Helikon na dostęp do systemu. I to wystarczy, aby sprzedawać produkty ponad 50 instytucji finansowych na rynku w tym banków i firm pozabankowych. Helikon zatem działa w klasycznym modelu pośrednim współpracując z ponad 3000 Agentów w całej Polsce.

Jak powstał wnioskomat.com?

Będąc obecnym na rynku właściciele i zarządzający firmą dostrzegli, że wiele osób zaczyna poszukiwać finansowania w sieci. Z drugiej strony współpracując z różnymi instytucjami, także tymi, które udzielają finansowania w Internecie, otrzymywali sygnały o tym, że Klient nie zawsze jest gotowy, aby podpisać umowę przez komputer lub smartfona. Czasami brak mu umiejętności porównania ofert, znajomości narzędzi wykorzystywanych w procesach on-line lub po prostu boi się tej formy finalizacji transakcji. Wszak chodzi o pieniądze. I to właśnie podczas analizy tych wszystkich informacji o zmianach na rynku narodził się pomysł stworzenia platformy, która łączyła by wszystkie największe zalety wnioskowania przez Internet z korzyściami, jakie daje współpraca z Pośrednikiem kredytowym. I tak powstał wnioskomat.com. Platforma od razu została zintegrowana z pożyczkami liderów rynku pozabankowego, tak, aby Klient otrzymał jak najbardziej zróżnicowaną ofertę.

Jak działa wnioskomat.com?

Proces wnioskowania jest bardzo prosty. Klient wchodzi na stronę wnioskomat.com i klika „Złóż wniosek on-line”. Wypełnia jeden wniosek, który składa się z podstawowych pytań o Klienta, źródło jego dochodów, wydatki. Wysyła wniosek, a ten trafia do firm pozabankowych, które współpracują z wnioskomat.com. System jest zintegrowany z systemami instytucji pozabankowych, więc z przeciągu kilkudziesięciu sekund Klient na swoim profilu na platformie widzi realne oferty powstałe na podstawie oceny jego zdolności kredytowej. Z wyborem nie zostaje jednak sam. System w tle przydzielił do Klienta Agenta, który prowadzi placówkę najbliżej jego miejsca zamieszkania. Agent do 10 minut zadzwoni do Klienta i omówi z nim otrzymane oferty oraz pomoże sfinalizować umowę. Co więcej, Agent posiada oczywiście dostęp do systemu sprzedażowego Helikon. Może zatem uznać, że jest w stanie zaproponować Klientowi jeszcze lepszy produkt z puli prawie 60 dostępnych. Dzięki temu Klient otrzymuje pewność, że rozwiązanie finansowe będzie najlepiej dopasowane do jego sytuacji i potrzeb.

Podwójna rewolucja

Wnioskomat.com wprowadza pewną rewolucję zarówno na klasycznym rynku pośrednictwa kredytowego jak i we wnioskowaniu o finansowanie przez Internet. Daje bowiem Klientowi możliwość zawnioskowania o każdej porze, z każdego urządzenia z dostępem do Internetu i otrzymania decyzji w szybkim i efektywnym procesie. Nie zostawia jednak Klienta samego z wyborem i daje możliwość kontaktu z prawdziwym, starannie wyselekcjonowanym Agentem kredytowym, który zadba o wybór najlepiej dopasowanego do możliwości i potrzeb produktu.

Jeśli szukasz finansowania serdecznie zapraszamy do złożenia wniosku na wnioskomat.com – wystarczy kliknąć w link.

Jeżeli jesteś Agentem kredytowym dołącz do projektu wnioskomat.com i pozyskaj Klienta z Internetu. Certyfikat Agenta wnioskomat.com o potwierdzenie najwyższych kompetencji na rynku pośrednictwa finansowego. Zapraszamy do kontaktu z naszym działem współpracy.

Dowiedź się więcej o nas. Zapraszamy na blog wnioskomat.com.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
to ja, komornik
to ja, komornik
8 miesięcy temu

szczyt idiotyzmu