Wydarzenia Bielsko-Biała

Wójt Wilkowic jednak z zastępcą

Nowy wójt Wilkowic deklarował, że poradzi sobie bez zastępcy. Ale teraz zmienił zdanie.

W rozmowie z “Kroniką Beskidzką” wójt Janusz Zemanek twierdził niedawno, że nie planuje powoływać zastępcy. Tłumaczył, że woli zaoszczędzić pieniądze, które trzeba by przeznaczyć na jego wynagrodzenie i spożytkować je na ważne dla gminy cele. Teraz okazuje się, że jednak zmienił zdanie.

Co się stało? Wójt wyjaśnia, że szybko przekonał się, iż bez zastępcy nie sposób podołać ogromowi zadań do zrealizowania. Dlatego już go powołał. Funkcję zastępcy wójta gminy Wilkowice objął Jacek Zając.

E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Wilk
Wilk
1 rok temu

Chciał zaoszczędzić na zastępcy, a po radiach biega za pewne za darmo

Franuś
Franuś
1 rok temu
Reply to  Wilk

Nie tyle za darmo co pilnuje aby głosowano tak jak chce. W pojedynkę po prostu się nie da a w dwójkę zawsze to ciężar odpowiedzialności jest rozłożony. Jest budżet w zasięgu więc się da.

leon
leon
1 rok temu
Reply to  Franuś

po pierwsze nie nazywajcie tego człowieka wojtem to jest nieporozumienie nie wójt no ale Wilkowice sa zawsze madre to bedzie 5 straconych lat a doktorat z deptania kapusty to dziś zrobić to żadna sztuka co ten czlowiek potrafi zrobić to sie niedlugo gmina przekona oczywiscie od negatywnej strony pozdrawiam tych ktorzy głosowali na naprawdę madrego kandydata a że przegral to tylko dlatego że nazywal sięRączka bo ludzie głosowali przeciw nazwisku a nie na człowieka