Wydarzenia Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Wszystko co warto wiedzieć o pożyczkach. Poznaj Finbino.pl

Jak wybrać pożyczkę i uniknąć ewentualnych problemów? Pomoże w tym serwis Finbino.

Awaria ważnych sprzętów domowych, kupno samochodu, choroba jednego z domowników, wakacyjne wyjazdy lub koszty związane z edukacją. To tylko niektóre z powodów, dla których decydujemy się na pożyczenie pieniędzy. Oferta banków i sektora pozabankowego jest na szczęście na tyle szeroka, że niemal każdy, bez względu na swoją sytuację i historię kredytową, może liczyć na otrzymanie finansowego wsparcia.

Warto jednak pamiętać, że na osoby szukające kredytu lub pożyczki czeka wiele trudności. Najpoważniejsza to na pewno ryzyko utraty płynności finansowej, która zwykle okazuje się skutkiem nieprzemyślanych decyzji klientów. Równie niebezpieczna jest działalność oszustów wykorzystujących naszą nieuwagę do wyłudzenia danych osobowych. Do tego dochodzą problemy z wyborem najlepszej oferty, bo na rynku pojawia się ich coraz więcej. Wielu z nich można jednak uniknąć dzięki serwisowi https://www.finbino.com/pl/.

Co to jest Finbino?

Finibo to porównywarka produktów finansowych. Znajdziesz w niej zarówno oferty banków, jak i instytucji działających w sektorze pozabankowym. Korzystając z Finibo oszczędzasz czas, który musiałbyś poświęcić na zapoznanie się z poszczególnymi ofertami i porównanie ich pod względem kluczowych dla ciebie parametrów. Nie musisz też obawiać się oszustów wyłudzających dane.

Po wyborze konkretnej oferty nastąpi przekierowanie na stronę należącą do pożyczkodawcy, a ty będziesz pewien, że nie podajesz swoich danych cyberprzestępcom.

Jak działa strona Finbino?

Zasada działania serwisu jest banalnie prosta. Na samym początku musisz zdecydować, jakiego produktu finansowego potrzebujesz. W tym pomogą ci artykuły na blogu zawierające przydatne porady ze świata finansów. Po podjęciu decyzji, przejdź do odpowiedniej kategorii. Do wyboru masz różne typy pożyczki pozabankowe (w tym między innymi ratalne, bez BIK oraz bez zaświadczeń) oraz kredytów (na przykład samochodowe i konsolidacyjne). Interesujące cię oferty możesz też wyszukać według kwoty.

Lista instytucji współpracujących z Finbino jest długa i, co najważniejsze, wciąż się rozszerza. Znajdziesz na niej między innymi mBank, Santander, Bank Millenium, PKO BP, Provident, kuki.pl, wonga.com, vivus.pl, lendOn.pl, extraportfel.pl czy Ferratum.

Kiedy już zdecydujesz się na konkretny produkt, wystarczy, że klikniesz przycisk „wyślij wniosek”

zostaniesz przeniesiony bezpośrednio na stronę banku lub pożyczkodawcy. Za korzystanie z serwisu nie płacisz ani grosza. Fakt, że na stronę z formularzem trafiłeś z porównywarki w żaden sposób nie wpłynie też na wysokość spłacanych przez ciebie rat

Dla kogo jest ten serwis?

Na to pytanie chciałoby się odpowiedzieć: dla wszystkich. To jednak nie końca byłoby zgodne z prawdą, bo przed wzięciem pożyczki lub kredytu warto upewnić się, czy rzeczywiście bez problemów będziesz w stanie go spłacić. Jest to ważne tym bardziej, że na Finbino znajdziesz również oferty skierowane do osób, którym banki i większość firm pożyczkowych odmówi finansowania.

Czy warto z nich korzystać? To zależy. Jeśli rata ma stanowić stosunkowo niewielką część twojego budżetu i jesteś pewien, że do końca spłaty zobowiązania na twoim koncie regularnie będą pojawiały się dochody – oczywiście, że tak. Jeżeli jednak masz choć cień podejrzenia, że finansowanie może okazać się przyczyną problemów, postaraj się zrezygnować z dóbr, które zamierzałeś dzięki niemu kupić.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments