Bielsko-Biała Na sygnale

Wybił otwór w suficie. Policja publikuje wizerunek

Policjanci poszukują sprawcy kradzieży z włamaniem do sklepu Hola Boutique w Bielsku-Białej przy ul. Barlickiego. Zniknęły gotówka, ubrania, perfumy i biżuteria.

Do zdarzenia doszło 14 listopada 2023 roku. Nieznany sprawca po uprzednim wybiciu otworu w podwieszanym suficie przedostał się do wnętrza sklepu, gdzie dokonał kradzieży. Straty oszacowano na ponad 60 tys. złotych. Policja publikuje wizerunek sprawcy zarejestrowany przez kamerę monitoringu, licząc na pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

Po przeprowadzeniu oględzin zapisu monitoringu z kamery znajdującej się w sklepie, wyodrębniono sylwetkę mężczyzny w wieku 30-35 lat, szczupłej budowy ciała, ubranego w spodnie z ciemnym prążkiem od biodra do kostki, czapkę z daszkiem, zimowe buty i rękawiczki, prawdopodobnie z ubytkiem w uzębieniu (górna prawa czwórka). Słaba jakość nagrania nie utrwaliła dobrej widoczności twarzy sprawcy.

Policja prosi wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy przestępstwa, o osobisty bądź telefoniczny kontakt z Komisariatem Policji III w Bielsku-Białej ul. Romualda Trugutta 2c pod nr tel. 47 857 03 00 lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 857 12 55.

google_news
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
boruta
boruta
2 miesięcy temu

Myślałem, że chodzi o Szymczyka

Jarek
Jarek
2 miesięcy temu

Dużo widać.napewno ktoś rozpozna.tak swoją drogą czy te odległe od zajścia terminy publikacji to kpina?