Wydarzenia Bielsko-Biała

Wybory 2020: Euforia w bielskim sztabie PiS

Fot: Kuba Jarosz

Punktualnie o godzinie 21.00 emocje w bielskim sztabie PiS wystrzeliły w górę.

Im bliżej było do godziny 21.00, zakończenia głosowania i podania sondażowych wyników, emocje rosły niczym drożdżowe ciasto. Czuć było przy tym nerwową atmosferę.

– Idą łeb w łeb – to najczęściej powtarzane zdanie, które można było usłyszeć dzisiaj w sztabie bielskiego PiS-u.

Gdy tylko na telebimie ukazały się sondażowe wyniki, wybuchła radość i już nic innego nie było słychać, jak tylko skandowane „Andrzej Duda!”

Radość i euforia zrozumiała wśród sympatyków rządzącej partii i wciąż jeszcze kandydata na urząd Prezydenta RP, Andrzeja Dudy. Niemniej pamiętać należy, że są to tylko wyniki sondażowe, a znikoma różnica dzieląca obu kandydatów może ulec zmianie. Wszystko więc jeszcze możliwe zarówno dla Andrzeja Dudy, jak i Rafała Trzaskowskiego.

TAURON
Subskrybuj
Powiadom o
guest
9 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Bruner
Bruner
20 dni temu

Sztabowcy Platformy przygotowali stronę internetową, na której każdy, kto chce złożyć protest, znajdzie formularze oraz pomoc prawną i logistyczną.

Knur
Knur
21 dni temu

Kandydat narodowych socjalistów pokonał kandydata eurosocjalistów w walce na obietnice i utrzymał się u korytka…

Tadeusz
Tadeusz
21 dni temu

W proteście wyborczym niejaka Jessica Mercedes nazywać się teraz będzie Sandra Volkswagen.„Największą siłą VECLAIM jest nadawanie pozornie prostym rzeczom sznytu.To jest nasz core.Basic’owym modelom dodajemy vibe żeby komunikować od początku ten test basic’ów i pracę na produktach FOTL”Ale q..a bełkot.Od takich przesileń Stuhr dostał udaru,Janda jest bliska a Gretkowska…Sprzedam dom typu Dworek Polski pod Zalesiem Górnym, z powodu wyjazdu za granicę…teraz godnie spier…am.Ale jaja.Dworek.Polski.W takim razie udanego spier….nia.Kto wyjeżdża z Bielska-Białej?

Hermenegilda
Hermenegilda
21 dni temu

Tylko skandowane “Andrzej Duda”? Nie doceniono wielu więcej twórców zwycięstwa a to nieładnie. Chyba, że będą jeszcze medale, nagrody w gotówce bo należy się. Możliwe stało się niemożliwe.

norman
norman
21 dni temu

500 i Kurski odbiera rozum

GggG
GggG
21 dni temu
Reply to  norman

Tobie trzaskowianka zaszkodziła, tylko kogo to interesuje…

Bruner
Bruner
21 dni temu

Jawny plan PO jest taki: duża liczba protestów wyborczych i gdy Sąd Najwyższy nie zdąży ich rozpatrzyć w terminie 21 dni, to wybory trzeba będzie powtórzyć.

Hermenegilda
Hermenegilda
21 dni temu
Reply to  Bruner

Bez cudów, nie będzie żadnej powtórki wyborów. Po co to szaleństwo komu?

wesoły Romek
wesoły Romek
21 dni temu

Wszystko jeszcze możliwe. Nadzieja opozycji na unieważnienie wyborów …. umiera ostatnia.