Wygrana wiślanek

Koszykarki Integracyjnego Stowarzyszenia Wiślańska Jedynka pokonały na własnym parkiecie drużynę AZS Częstochowa.

Początek walki o drugoligowe punkty był wyjątkowo wyrównany, gdyż pierwszą kwartę wiślanki wygrały zaledwie różnicą jednego “oczka”. Ale w drugiej i trzeciej kwarcie powiększyły swoją przewagę do 22. punktów i w ostatniej części meczu spokojnie “dowiozły” ją do końca spotkania, które wygrały 82:60. Zespół ISWJ zagrał w składzie (w nawiasie liczba zdobytych punktów): Marcelina Strządała (26), Justyna Pilch (14), Nikola Pałasz (13), Gabriela Kosek (8), Justyna Brańka (8), Stefania Seniow (5), Alaksandra Suszka (3), Katarzyna Cieślar (2), Katarzyna Raszka (2), Agata Tomala (1) i Karolina Matuszny.