Na sygnale

Wykorzystał nieuwagę kierowcy. Z zaparkowanego auta ukradł telefon i torbę

Policja poszukuje mężczyzny, który na parkingu sklepu przy ul. Żywieckiej w Bielsku-Białej ukradł iPhone’a o wartości 6 tys. zł. Złodziej wykorzystał nieuwagę pokrzywdzonego i wyjął z samochodu pozostawioną torbę z telefonem.

Do kradzieży doszło 11 sierpnia na parkingu sklepu Aldi przy ul. Żywieckiej w Bielsku-Białej. Policja poszukuje mężczyzny i zwraca się z prośbą o ustalenie jego personaliów. Sprawca z zaparkowanego samochodu dokonał zaboru w celu przywłaszczenia telefonu marki iPhone 14 Pro Max o wartości 6 tys. zł.

Mężczyzna wykorzystał nieuwagę pokrzywdzonego, poprzez otwarcie tylnych prawych drzwi i zabranie torby z telefonem, w momencie, kiedy właściciel pojazdu przechodził od tylnych lewych drzwi na miejsce kierowcy. Policja opublikowała wizerunek mężczyzny, który dokonał kradzieży zarejestrowany przez kamerę.

Ktokolwiek posiada informację mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy przestępstwa, o osobisty bądź telefoniczny kontakt z Komisariatem Policji I przy ul. Składowej 2 w Bielsku-Białej pod nr tel. 47 857 01 00 lub na numer KMP w Bielsku-Białej – 47 857 12 55. Policja gwarantuje anonimowość!

google_news
7 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
EUropejczyk
EUropejczyk
7 miesięcy temu

Działanie Policji szokujące ze względu na szybkość…..podjęcia akcji poszukiwawczej. Trzy miesiące zastanawiania się nad problemem…i jest zdecydowany krok. Czas zamykać sprawę z prozaicznego powodu- nie wykrycie sprawcy. LUDZIE – POMOŻECIE. A w tej “pedałówce” złodziej mógł mieć np. tabletki” DZIEŃ PO”… i nic?

Hhh
Hhh
7 miesięcy temu
Reply to  EUropejczyk

Ciebie trzeba pilnie leczyć na łeb!!!

Przezorny.
Przezorny.
7 miesięcy temu
Reply to  Hhh

Odezwał się następny poszukiwacz obcych skarbów.

Przezorny.
Przezorny.
7 miesięcy temu
Reply to  EUropejczyk

Złodziej ubrany na letniaka , czyli zdjęcie z opóźnieniem . Pewnie kręci się już w innym województwie . Kamery powinny być wszędzie na parkingach wtedy można było by go schwytać dzięki tablicy rejestracyjnej.

Tomek
Tomek
7 miesięcy temu

iPhone mają wbudowaną lokalizację telefonu oraz blokadę go, więc może poprzez to można znaleźć telefon a tym samym osobę co zabrała telefon.

Hhh
Hhh
7 miesięcy temu
Reply to  Tomek

Że co?

Zdziwiony .
Zdziwiony .
7 miesięcy temu
Reply to  Tomek

Już powinien być schwytany , nie wiem dlaczego jeszcze go nie zidentyfikowali.