Na sygnale Czechowice-Dziedzice

Wypadek na terenie rafinerii. Lądował śmigłowiec LPR

Późnym wieczorem na terenie rafinerii przy ul. Łukasiewicza w Czechowicach-Dziedzicach doszło do wypadku, w którym poszkodowany został mężczyzna. Na terenie rafinerii lądował śmigłowiec LPR (Ratownik 6).

Oficer dyżurny MSK otrzymał zgłoszenie zdarzenia o godz. 22.32. – Zostaliśmy wezwani do wyznaczenia i zabezpieczenia lądowiska dla śmigłowca LPR. Wskutek wypadku na terenie rafinerii pracownik został oblany chemiczną substancją żrącą, jednocześnie drażniącą oczy. Z Krakowa przyleciał śmigłowiec LPR, ale poszkodowany został przetransportowany do szpitala w Bielsku-Białej ambulansem ratownictwa medycznego – powiedział nam mł. asp. Zdzisław Burian z Posterunku Zamiejscowego JRG2 w Czechowicach-Dziedzicach.

W akcji uczestniczyły dwa zastępy straży pożarnej z Posterunku Zamiejscowego JRG2 w Czechowicach-Dziedzicach, zespół ratownictwa medycznego, LPR i patrol policji. Szczegółowe okoliczności zdarzenia ustala policja.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek Ormańczyk
Marek Ormańczyk
2 lat temu

Jak ładnie, logicznie, składniowo poprawnie i po “polskiemu” napisane. Brawo panie “redaktorze” i korekto, której pewnie nie macie….